modal

Akční nabídka

Na oční klinice Lexum můžete právě nyní využít nabídku laserového zákroku od 8.900 Kč za oko!

PROGRAM PREMIUM LASER8.900,-Kč/oko

PROGRAM PREMIUM LASER PLUS12.900,-Kč/oko

Klinika Lexum patří k nejlepším a největším klinikám ve střední Evropě a jako jedna z mála poskytuje komplexní oftalmologickou péči. Náš zkušený tým specialistů má za sebou více než 200 000 úspěšných léčebných zákroků.

Dokážeme vyřešit Váš problém se zrakem.

Přijďte k nám na oční kliniku LEXUM, těšíme se na Vás!

Další podrobnosti a ceny laserových operací očí najdete ZDE.

Co o nás napsali naši klienti?

Andrea Špaková
Je to super pocit šmátrat po nočním stolečku a zjistit, že brýle tam již nenajdete, protože už vidíte i bez nich!

Je to super pocit šmátrat po nočním stolečku a zjistit, že brýle tam již nenajdete, protože už vidíte i bez nich! Tenhle zvyk mi pár měsíců trval a na brýle si po roce od zákroku na pražské klinice Lexum už ani nevzpomenu a vidím až za roh... Svět bez brýlí je takový zářivější, barevnější, kdo váhá, tak ať se nebojí - je to taková bezbolestná laserová show a pocit vidět je nepřekonatelný!

Karel Kodeš
Neuměl jsem si představit, jaké to je perfektně vidět bez brýlí a kontaktních čoček, podstoupil jsem laserový zákrok na oční klinice Lexum v Praze a změnil se mi život.

Neuměl jsem si představit, jaké to je perfektně vidět bez brýlí a kontaktních čoček, podstoupil jsem laserový zákrok na oční klinice Lexum v Praze a změnil se mi život. Před korekcí zraku jsem měl na obou očích -3,15 dioptrií, již druhý den jsem viděl jako nikdy dřív. Při práci kameramana a střihače je perfektní zrak velmi důležitý a každá nedokonalost vidění může ovlivnit kvalitu výsledku audiovizuální tvorby. Brýle jsou při natáčení velice nepraktické a kontaktní čočky jsou při několikahodinové práci ve střižně nepříjemné. Žiju velice aktivní život a nezabývat se brýlemi a kontaktními čočkami je obrovský komfort, který si nyní můžu užívat. Nervozita z operace byla zcela zbytečná, vše proběhlo bez komplikací. Velice děkuji panu profesorovi MUDr. Martinovi Filipcovi, CSc. a celému týmu za profesionální přístup a perfektní výsledek! Pokud chcete jednou pro vždy skoncovat s brýlemi nebo kontaktními čočkami, tak Evropská oční klinika Lexum je ta správná volba.

Další reference

Objednejte se ZDE

KDE NÁS NAJDETE

Brno

České Budějovice

Ostrava

Praha

Tábor