Lékař/ka oftalmolog TÁBOR
Lékař/ka oftalmolog

Náplň práce
  • Provoz oftalmologické (všeobecné/refrakční/kataraktové) ambulance
  • Předoperační vyšetření
  • Chirurgické oční zákroky v rozsahu daném praxí a vzděláním
Požadujeme
  • Atestace v oboru oftalmologie
  • Příjemné a profesionální vystupování
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
Nabízíme
  • Možnost pracovat na plný i zkrácený úvazek
  • Možnost stáží na odborných prestižních pracovištích (v rámci očních klinik Optegra) a další osobní a profesní růst
  • Dobré platové ohodnocení
  • Zázemí největšího očního pracoviště v ČR
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv

Pokud Vás některá z nabízených pozic zaujala, zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem. Vybrané kandidáty pozveme na osobní představení.
Nenašli jste vhodnou pozici? Neustále se rozvíjíme a tak je možné, že ji zanedlouho budeme otevírat. Obraťte se na nás i vy se svým strukturovaným životopisem spolu s motivačním dopisem.
Jakmile vhodnou pozici otevřeme, budeme Vás o ní informovat.

Na setkání se těší: Mgr. Hana Blehová
HR Director
blehova@lexum.cz

Do Vaší korespondence prosím vložte následující text: „Souhlasím s tím, aby Evropská oční klinika Lexum zpracovala a uchovala zaslaný životopis a všechny přílohy ve smyslu zákona 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů pro účely výběrového řízení a to do odvolání.“

Zasláním odpovědi/poptávky na inzerované pozice s uvedením Vašich osobních údajů, udělujete Lexum a.s. svůj výslovný souhlas se zpracováním těchto osobních údajů uvedených v této odpovědi a jejích přílohách a dalších údajů a informací týkajících se Vaší osoby pro účely posouzení a vyhodnocení Vaší žádosti o získání pozice ve Lexum a.s., a to na dobu jednoho roku od odeslání Vaší odpovědi/přihlášky. Současně prohlašujete, že jsou Vám známa práva, která Vám dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů , náleží.

KDE NÁS NAJDETE

Brno

České Budějovice

Ostrava

Praha

Tábor