Všechny aktuality

Generálním ředitelem Lexum se stal PharmDr. Michal Krejsta, MBA

PharmDr. Michal Krejsta, MBA, dosud působil v top managementu řady předních farmaceutických společností v několika zemích EU déle než 17 let.
Ve své nové pozici se zaměřím především na další rozvoj všech pěti klinik Lexum, posílení pozice největší a nejvyhledávanější sítě očních klinik na tuzemském trhu a maximální dostupnost nejmodernější a komplexní oftalmologické péče s dokonalým výsledkem pro všechny potřebné pacienty,“ říká generální ředitel sítě očních klinik Lexum PharmDr. Michal Krejsta, MBA.

Pan doktor Michal Krejsta byl v minulosti generálním ředitelem farmaceutického výrobního gigantu Pfizer, dále největší farmaceutické velkodistribuce Phoenix a poté společnosti ViaPharma v rámci investiční skupiny Penta. Zároveň zastával pozice předsedů představenstev mnoha významných asociací (např.: České asociace farmaceutických firem Čaff, Asociace velkodistributorů léčiv Avel ČR, Avel SK), kde se velice aktivně podílel na formování a kultivaci našeho a slovenského zdravotnictví pro jeho udržitelný rozvoj a intenzivně jednal se státními regulátory, plátci a lékovými autoritami.

KDE NÁS NAJDETE

Brno

České Budějovice

Ostrava

Praha

Tábor