Všechny aktuality

Komplexní oční péče je tu opět pro Vás

Milí pacienti,

s radostí vám oznamujeme, že opět spouštíme plné fungování našich očních klinik.

Vracíme se tak ke komplexní oční péči na našich klinikách. Provádíme jak operace šedého zákalu, tak i vstupní vyšetření u nových pacientů se šedým zákalem.

Opět se můžete objednat na refrakční vstupní vyšetření i na laserovou operaci očí.

Provádíme vstupní vyšetření i u nových klientů, kteří se léčí s vážným onemocněním sítnice (např. VPMD pacienti) v našich aplikačních centrech. Máme otevřená centra pro léčbu onemocnění sítnice a sklivce, léčbu onemocnění rohovky, glaukomové ambulance (léčba zeleného zákalu). Znovu vám pomůžeme s řešením šilhání i estetickými zákroky a plastickými očními operacemi.

Prosíme Vás, abyste se před návštěvou kliniky předem objednali přes naše Klientské centrum na tel. 800 22 66 55. Naše operátorky pro Vás najdou vhodný termín návštěvy, vstupního vyšetření nebo Váš původně plánovaný zákrok nebo vyšetření přesunou na jiný, pro Vás vhodnější, termín. Pokud přijdete mimo domluvený termín, může se stát, že Vás nebudeme moci věnovat.

Chceme tímto chránit Vás, naše pacienty, a zajistit tím např. dostatečné „rozestupy“ v čekárnách.

Objednat se můžete také prostřednictvím webového formuláře MÁM ZÁJEM O VYŠETŘENÍ. Po jeho vyplnění Vás bude kontaktovat naše operátorka.

Operátorky jsou připraveny zodpovídat Vaše dotazy, objednat Vás nebo přepojit na lékaře ve všední dny 7 – 19 hod. Poté telefon funguje jako pohotovostní linka s lékařem na telefonu. Tato linka je pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

U všech pacientů naši lékaři provedou diagnostiku rizika a akutnosti případu a podle výsledku objednají na nejbližší možný termín buďto ihned, nebo na květen nebo červen.

Na prvním místě je pro nás kvalita péče a bezpečí pro naše pacienty i personál. Nadále tedy fungujeme za přísných hygienických opatření pro ochranu Vás, pacientů, i našeho personálu.

Samozřejmostí jsou roušky, respirátory, ochranné rukavice, ochranné pláště, ochranné brýle, ochranné štíty, germicidní lampy, generátory ozónu, atd. Ochranné pomůcky máme také pro každého pacienta. Mezi Vámi, pacienty, a našimi recepčními a dalším personálem jsou ochranná plexiskla.

Těšíme se na Vás.😊

Váš tým očních klinik LEXUM

KDE NÁS NAJDETE

Brno

České Budějovice

Ostrava

Praha

Tábor