Všechny aktuality

Leona Machálková si užívá život bez brýlí a chtěla by umět lépe relaxovat!

Leona Machálková, známá zejména jako vynikající muzikálová zpěvačka, je již více než půl roku spokojenou klientkou oční kliniky Lexum. V souvislosti se začátkem nového roku jsme se zpěvačky zeptali na její cíle a předsevzetí pro rok 2017.
 
Jak se cítíte dnes, více než šest měsíců po zákroku na klinice Lexum?
Půl roku po operaci se cítím skvěle, dovolím si říct, že vidím jako rys :-) a zmizel mi i pocit “suchých” očí, který jsem trošku ze začátku vnímala. Zkrátka je to fajn a jsem velmi spokojená.
 
Jak se ohlížíte za uplynulým rokem 2016?
Rok 2016 mi dal tak trochu zabrat. V osobním životě jsem se vyrovnávala s mnoha nelehkými situacemi, řešila jsem okolnosti, které běžně neřeším. I tak jsem se ovšem setkávala se spoustou porozumění, důvěry a přátelství. Pracovně byl pro mě rok poměrně úspěšný, absolvovala jsem spoustu milých divadelních muzikálových představení a také koncertů, pustila jsem se také do natáčení dvou desek, které vydám spolu s agenturou Bon Art v příštím roce.
 
Co plánujete v roce 2017?
V první polovině roku pro mě bude stěžejní příprava mého narozeninového koncertu, který bude 23. 5. 2017 v divadle Hybernia s mnoha mými “srdcovými hosty”, kde také společně pokřtíme album duetů.
 
Máte nějaká novoroční předsevzetí?
Co se týče mého novoročního předsevzetí, přála bych si, abych uměla také lépe relaxovat, odpočinout si jak fyzicky, tak psychicky po náročném pracovním nasazení. Na mnohé nové se těším, rozpohybovaná jsem dostatečně, ale ne vždy umím vypnout a nalézt tolik důležitý klid.

Podívejte se na náš velký rozhovor s Leonou, ve kterém se s námi podělila o své bezprostřední pocity po zákroku: ZDE

KDE NÁS NAJDETE

Brno

České Budějovice

Ostrava

Praha

Tábor