Všechny aktuality

Posílili jsme náš tým lékařů na klinice Lexum v Ostravě!

Špičkový tým lékařů a operatérů na oční klinice Lexum v Ostravě posílila  od května 2017 profesorka MUDr. Hana Langrová, PhD., FEBO, jež patří k nejzkušenějším tuzemským oftalmologům.

Paní profesorka je předním českým odborníkem v oblasti elektrofyziologie zraku a vrozených onemocnění sítnice a zrakového nervu. V oftalmochirurgii se specializuje na operace šedého zákalu a plastické operace víček. Věnuje se také problematice syndromu suchého oka a uveitidám.

“Jsem velmi ráda, že mohu působit ve velmi profesionálním a zkušeném týmu lékařů ostravské oční kliniky Lexum a věřím, že zde uplatním své dosavadní zkušenosti a přispěji tak k dalšímu rozvoji lékářské péče v oblasti oftalmologie v rámci celého severomoravského regionu,“ uvedla profesorka MUDr. Hana Langrová, PhD., FEBO.

Paní profesorka je autorkou a spoluautorkou celkem 68 publikací a prezentovala dosud 110 přednášek na kongresech a sympoziích u nás i v zahraničí. Za své publikace byla oceněna cenou prof. Vanýska za nejlepší práci publikovanou lékařem do 35 let. Je členkou České lékařské společnosti JEP, České oftalmologické společnosti a  Akreditační komise MZ ČR.

KDE NÁS NAJDETE

Brno

České Budějovice

Ostrava

Praha

Tábor