Všechny aktuality

Poskytujeme špičkovou oftalmologickou péči všem, kteří ji potřebují!

Dnes byl publikován na dvou hlavních tuzemských zpravodajských serverech, Aktualne.cz a IDNES.cz, rozhovor s generálním ředitelem sítě očních klinik Lexum PharmDr. Michalem Krejstou, MBA.

Pan ředitel nejprve čtenáře těchto online deníků ubezpečil, že v České republice je oftalmologická péče na velmi vysoké úrovni, protože tuzemské oční kliniky nabízí svým pacientům stále komplexnější léčbu jejich zraku.

Následně vysvětlil, proč by se měli lidé obrátit se svými problémy se zrakem právě na naši oční kliniku: "Pacienti, kteří k nám přicházejí, mohou využít největší tým očních specialistů ve střední Evropě, v čele s profesorem MUDr. Martinem Filipcem CSc. a docentkou MUDr. Zuzanou Hlinomazovou Ph.D. Služby nabízíme po celé České republice, našich cca 50 lékařů a primářů a přes 200 ostatních zdravotnických profesionálů najdete nejenom na našich klinikách v Praze a Brně, ale také v Ostravě, Českých Budějovicích a Táboře. Díky tomu našim pacientům, jako jediná tuzemská síť očních klinik, poskytujeme komplexní oftalmologickou péči..."

Celý rozhovor s panem doktorem Michalem Krejstou najdete například ZDE.

KDE NÁS NAJDETE

Brno

České Budějovice

Ostrava

Praha

Tábor