Všechny aktuality

Rozšiřujeme oční péči po Velikonocích, 14.4.-24.4.

Milí pacienti,

za velmi přísných hygienických opatření pro Vás, pacienty, i náš personál rozšiřujeme naši oční péči. Z akutního režimu, kdy jsme ošetřovali pouze akutní pacienty a pacienty s onemocněním sítnice, přecházíme na komplexní oční péči pro nerizikové pacienty.

Rozšiřujeme tak provoz našich klinik. Od 14.4. provádíme u nerizikových pacientů jak operace šedého zákalu, tak i vstupní vyšetření u nových pacientů se šedým zákalem.

Opět se můžete objednat na refrakční vstupní vyšetření i na laserovou operaci očí.

Provádíme vstupní vyšetření i u nových klientů, kteří se léčí s vážným onemocněním sítnice (např. VPMD pacienti).

Prosíme Vás, abyste se před návštěvou kliniky předem objednali prostřednictvím našeho Klientského centra na tel. 800 22 66 55. Naše operátorky pro Vás najdou vhodný termín návštěvy, vstupního vyšetření nebo Váš původně plánovaný zákrok nebo vyšetření přesunou na jiný, pro Vás vhodnější, termín.

Chceme tímto chránit Vás, naše pacienty, a zajistit tím např. dostatečné „rozestupy“ v čekárnách.

Objednat se můžete také prostřednictvím webového formuláře MÁM ZÁJEM O VYŠETŘENÍ. Po jeho vyplnění Vás bude kontaktovat naše operátorka.

Operátorky jsou připraveny zodpovídat Vaše dotazy, objednat Vás nebo přepojit na lékaře ve všední dny 7 – 19 hod. Poté telefon funguje jako pohotovostní linka s lékařem na telefonu. Tato linka je pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Nadále ošetřujeme i rizikové pacienty s akutními potížemi a pacienty s vážným onemocněním sítnice, kteří by jinak byli ohroženi nevratným poškozením zraku.

U všech pacientů naši lékaři provedou diagnostiku rizika a akutnosti případu a podle výsledku objednají na nejbližší možný termín buďto ihned, nebo ho objednáme na květen nebo červen.

V případě, že jste objednaní na vstupní vyšetření nebo operaci šedého zákalu či laserovou operaci, vyčkejte, prosím, na kontakt z našeho Klientského centra. Všechny přeobjednáme na nový termín. 

Zavedli jsme řadu přísných hygienických opatření pro ochranu Vás, pacientů, i našeho personálu. 

Samozřejmostí jsou roušky, respirátory, ochranné rukavice, ochranné pláště, ochranné brýle, ochranné štíty, germicidní lampy, generátory ozónu, atd. Ochranné pomůcky máme také pro každého pacienta. Mezi Vámi, pacienty, a našimi recepčními a dalším personálem jsou ochranná plexiskla.

Přejeme hodně zdraví a těšíme se na Vás 😊

Váš tým očních klinik LEXUM

KDE NÁS NAJDETE

Brno

České Budějovice

Ostrava

Praha

Tábor