Všechny aktuality

Seminář Lexum proběhl v Ostravě za účasti více než 40 oftalmologů

Ve středu 30. května 2018 proběhl v ostravském BEST WESTERN Hotel Vista další z našich odborných seminářů. Specialisté z ostravské kliniky Lexum v čele s primářem MUDr. Martinem Cholevou přiblížili více než 40 oftalmologům z Moravskoslezského kraje zajímavé novinky z oblasti oční mikrochirurgie.

Na programu semináře bylo celkem osm přednášek, o úvodní se postarala MUDr. Jindra Chocholová s prezentací "PEX a katarakta". Poruchy zorného pole u pacienta s trifokální IOL popsala následně MUDr. Iva Krejčí. Z dalších přednášek zaujala také „Prémiová operace katarakty" od primáře MUDr. Eugena Butely, nebo prezentace "Co raději nedělat" primářky MUDr. Urania Tavandzi. Odbornou část zakončil primář MUDr. Martin Choleva přednáškou "Nevysvětlitelné zhoršení vidění po operaci katarakty?".

Naši kliniku reprezentovaly na semináři dále MUDr. Petra Wolková, MUDr. Karolina Březíková a MUDr. Tereza Víchová. Ostravský seminář uzavřela neformální diskuse mezi jeho účastníky a specialisty oční kliniky Lexum.

Jsme rádi, že o naše pravidelné semináře je díky výběru zajímavých odborných témat a vysoké profesionální úrovni našich lékařů mezi oftalmology velký zájem a již dnes se těšíme na další setkání s odbornou veřejností.

KDE NÁS NAJDETE

Brno

České Budějovice

Ostrava

Praha

Tábor