Všechny služby

Laserová operace očí

S námi se na svět podíváte ostře

Umíme vyřešit i složité oční vady a zbavit vás tak brýlí nebo kontaktních čoček. Jako špičková síť očních klinik v České republice nabízíme kompletní spektrum léčby očních vad, a to včetně těch nejmodernějších metod, mezi které patří například metoda ReLEx Smile. Sledujeme nejnovější trendy v oční chirurgii a pečlivě dbáme na komfort vidění našich klientů.

  • více než 25 let zkušeností
  • realizace více než 500 000 zákroků
  • individuální přístup
  • tým špičkových lékařů a specialistů
  • nejmodernější technologické zázemí
  • finanční dostupnost operace
Cena operace očí

Víme, jaká metoda pro vás bude nejlepší

Věříme, že každý člověk je jedinečný a s ním i jeho oči. Proto vás nejprve důkladně vyšetříme. Následně vám ošetřující lékař doporučí nejvhodnější metodu zákroku. Zohlední při tom vaše individuální potřeby a požadavky. Poskytneme vám tak léčbu „na míru“. Zpravidla volíme mezi metodami

  • Femto LASIK
  • ReLEx Smile
  • PRK
Jsem vhodný na laserový zákrok?

Samotný zákrok je bezbolestivý. Probíhá po znecitlivění oka kapkami. Obě oči se laserují najednou a zákrok trvá cca 15 minut.

Metoda Femto LASIK

Tato metoda spojuje preciznost a dokonalost dvou laserů použitých současně. Femtosekundový laser vytvoří ochrannou rohovkovou lamelu a excimerový laser dokáže kromě dioptrií řešit současně i jemnější optické vady (aberace) oka. Tento zákrok je velmi šetrný, přesný a pro klienta velmi bezpečný.
Tato metoda je součástí Programu PREMIUM LASER PLUS.

Cena 15.900 Kč/oko

Metoda ReLEx Smile

Tato metoda umožňuje provádět zákrok s mimořádnou šetrností ke tkáním oka a řešit i vysoký počet dioptrií. Zákrok probíhá za asistence jediného femtosekundového laseru bez nutnosti vytvářet a odklápět povrchovou ochrannou lamelu rohovky. Operace i následná rekonvalescence je rychlá a bezbolestná.
Tato metoda je součástí Programu PREMIUM LASER - ReLEx Smile.

Cena 19.900 Kč/oko Porovnání jednotlivých metod

Povrchová laserová metoda – PRK

Tato metoda je určena pro klienty, kteří nejsou vhodní pro podstoupení zákroku metodou Femto LASIK a ReLEx Smile. Doba rekonvalescence je delší.
Tato metoda je součástí Programu PREMIUM LASER.

Cena 8.900 Kč/oko

Uvedené laserové metody jsou vhodné zpravidla pro klienty ve věku 18-40 let. U klientů nad 40 let je zákrok možný, je však potřeba již počítat s brýlovou korekcí na blízko (presbyopie).
Na našich klinikách řešíme i další oční vady bez ohledu na věk.

KDE NÁS NAJDETE

Brno

České Budějovice

Ostrava

Praha

Tábor