Laserová operace očí

S námi se na svět podíváte ostře

Ceny operace očí

Vstupní vyšetření 3.000 Kč

Vstupní vyšetření trvá minimálně 2 hodiny a rozkapáváme při něm oči, nedoporučujeme proto na zpáteční cestě řídit. Týden před vstupním vyšetřením je nutné vysadit kontaktní čočky a v den vyšetření přijít nenalíčená. Umělé řasy je před zákrokem potřeba odstranit. Platnost vyšetření je 2 měsíce.

Program PREMIUM LASER – povrchová laserová metoda PRK 8.900 Kč/oko
Program PREMIUM LASER PLUS – metoda Femto LASIK 15.900 Kč/oko
Program PREMIUM LASER – metoda ReLEx Smile 19.900 Kč/oko

Ošetřující lékař Vám na základě důkladného vstupního vyšetření doporučí nejvhodnější metodu zákroku. Zohlední při tom vaše individuální potřeby a požadavky. Poskytneme vám tak léčbu „na míru“.

Může se stát, že pro laserovou operaci očí nebudete vhodný(á) a lékař Vám může doporučit řešení vaší vady např. výměnou vaší čočky za čočku umělou.

Program PREMIUM LENS 19.900 Kč/oko

Základní program pro řešení refrakčních vad výměnou čočky (základní prémiové nitrooční čočky v kategorii asférická, torická, bifokální)

PREMIUM LENS PLUS 29.900 Kč/oko

Program pro komplexní řešení refrakčních vad výměnou čočky (prémiové nitrooční čočky v kategorii multifokální a trifokální).

PREMIUM LENS PLUS TORIC 38.000 Kč/oko

Program pro komplexní řešení refrakčních vad výměnou čočky (prémiové nitrooční čočky v kategorii multifokální a trifokální torické řešící současně i astigmatismus).

V případě potřeby jsme Vám schopni zajistit i nestandardní čočku, jejíž cena Vám bude sdělena na klinice.

KDE NÁS NAJDETE

Brno

České Budějovice

Ostrava

Praha

Tábor