Translations:

Všechny služby

Plastické operace

Oči jsou většinou tím prvním místem, kam směřuje náš pohled, když se setkáme s jiným člověkem. Není proto divu, že stále více z nás pečuje o své oči i tím, že se rozhodne své oči a jejich okolí zkrášlit. Naši chirurgové přistupují k estetickým výkonům na víčkách a v okolí očí nejen jako k plastické chirurgii, ale díky své specializaci posoudí i dopad zákroku na váš zrak. Estetické zákroky vedoucí k omlazení nebo zlepšení vzhledu jsou tak pro vás mnohem bezpečnější.

Na naší klinice provádíme plastické operace různých změn v oblasti očních víček a jejich okolí, a to jak kvůli zlepšení zraku, tak z důvodu zlepšení vzhledu. Veškeré tyto zákroky provádíme ambulantně, pouze v místním znecitlivění. Používáme velmi jemné netraumatické šití, které minimalizuje vznik jizev. K odstranění některých drobných útvarů nebo k epilaci řas používáme moderní elektrokoagulační přístroj.

Novinkou na našich klinikách je plazmový generátor Plexr, který patří mezi nejnovější generaci přístrojů pro provádění jemných chirurgických operací spojujících technologii klasických laserů, radioskalpelů a radiofrekvenčních zařízení. Malý výboj plazmy je naprosto bezpečný, a to i na nejcitlivějších místech, jako jsou oční víčka. Nový generátor Plexr používáme například na výrůstky, angiomy, pigmentové skvrny, ošetření pleti po akné, jizvy, keloidni jizvy, případně na neinvazivní ošetření pokleslých víček.

CenaProč uvádíme ceny od?

  • Plastická operace víček (obě oči) 10 000 Kč
  • Ostatní estetické zákroky od 1 600 Kč

KDE NÁS NAJDETE

Brno

České Budějovice

Ostrava

Praha

Tábor