Translations:

Všechny služby

Vstupní vyšetření
Perfektní výsledek začíná detailním vstupním vyšetřením

Každý jsme jedinečný, stejně jako jsou jedinečné naše oči. Každý máme jinou oční vadu, životní styl, záliby a tím i jiné nároky na vidění. Víme, že nejlepších výsledků a Vaší spokojenosti dosáhneme pouze zcela individuálním přístupem, řešením, které respektuje všechny Vaše potřeby. Vstupní vyšetření nikdy neuspěcháme. Věnujeme mu i více než dvě hodiny, mnohem déle než tomu bývá na jiných klinikách. Jsme ale přesvědčeni, že pouze precizní přístup od samotného začátku může garantovat perfektní výsledek a Vaši plnou spokojenost.

 S pomocí nejmodernějších přístrojů a série komplexních testů Vám naši optometristé, speciálně vyškolené sestry, biomedicínští inženýři a tým nejzkušenějších lékařů odhalí každou nedokonalost Vašeho oka. Například jen před refrakčním zákrokem vyšetřujeme zrakovou ostrost na speciálních foropterech, pomocí 3D analýzy oka sledujeme tloušťku a zakřivení rohovky, šíři zornice, binokulární vidění, po aplikaci kapek, které rozšíří Vaše zornice, kontrolujeme stav sítnice a čočky, zajímá nás i množství slz a složení slzného filmu, jehož kvalita je pro dobrý výsledek velmi důležitá. Vyšetřujeme i wavefront analýzu oka, tedy tzv. aberace vyšších řádů, které jsou individuální pro každé oko, stejně jako např. otisky prstů. Tyto nejjemnější nedokonalosti oka, které nedokáží korigovat žádné brýle ani speciální kontaktní čočky jsou často zodpovědné až za 15 % celkové zrakové vady. Korekce těchto vad je velmi důležitá pro kvalitu vidění, zejména za šera a v noci. Žádné z těchto vyšetření není bolestivé. Celý náš tým je připraven kdykoli Vám zodpovědět všechny vaše otázky, které si budete klást, a věnujeme Vám tolik času, kolik bude třeba.

Teprve na základě takovéhoto dokonalého poznání i těch nejmenších detailů a nedokonalostí Vašich očí, vašeho životního stylu a potřeb můžeme společně s Vámi vybrat zákrok, který bude právě pro Vás tím nejlepším.

Cena

  • Vstupní vyšetření 3 000 Kč
  • Platnost vstupního vyšetření k zákroku je 2 měsíce.

KDE NÁS NAJDETE

Brno

České Budějovice

Ostrava

Praha

Tábor