modal

REFERENCE

 • Ivana Benediktová
  Učitelka
  Po zákroku je to paráda!

  Byla jsem na zákroku na pražské klinice Lexum před měsícem a jednoduše můžu říct - je to paráda. Už bych neměnila. Děkuji všem z oční kliniky Lexum.

 • Tomáš Mutina
  Učitel kytary
  Nový zrak jsem dostal jako vánoční dárek!

  Nové oči (už bez brýlí) jsem dostal pod stromeček 2016. Děkuji celému týmu oční kliniky Lexum v Ostravě - zejména paní primářce MUDr. Uranii Tavandzi.

 • Lucie Macková
  Účetnictví (nákladní doprava)
  Lexum mohu doporučit!

  Minulý měsíc jsem v Lexum prodělala laserovou operaci a mohu tuto oční kliniku všem jenom doporučit. Operace totiž dopadla výborně! Ohledně výsledku operace a vybavení kliniky nemám prostě co vytknout.

 • Nikola Maršálková
  Team leader v automobilovém závodu
  Bez deseti dioptrií se žije krásně!

  Jednoduše řečeno: Super práce - nemám slov... Šedý zákal a 10 dioptrií konečně pryč! Ráno se budím s krásným pocitem, že vidím bez brýlí! Děkuji všem z kliniky Lexum.

 • Ing. Jitka Ženíšková
  Administrativní pracovník ve státní správě
  Nyní mi už každý den moje oči dělají radost!

  Jsem již více než dva měsíce po laserové operaci a každý den mi moje oči dělají radost. Z mých 6 dioptrií jsem hned druhý den viděla tak krásně, že jsem se skoro bála otevřít pořádně oči, protože všechno bylo nádherně barevné a ostré. Děkuji celému týmu kliniky Lexum v Praze!

 • Klára Pospíšilová
  Security na letišti Václava Havla
  Mám po zákroku neskutečný pocit!

  Jsem po zákroku velmi spokojená. Po deseti letech konečně normálně vidím! Prostě neskutečný pocit! Děkuji všem z kliniky Lexum.

 • Martina Vaněčková
  Asistentka generálního ředitele
  Jsem moc ráda, že jsem na zákrok na kliniku Lexum šla!

  Jsem nyní přibližně dva měsíce po laserové operaci. Dlouho jsem o zákroku přemýšlela, teď jsem ale moc ráda, že jsem se nakonec odhodlala. Děkuji všem, kteří se o mě na oční klinice Lexum starali.

 • Mgr. Karel Novotný
  Náměstek ministra průmyslu a obchodu
  Děkuji Vám za to, že vidím!

  Vynikající služby. Děkuji za to, že vidím! Doporučuji kliniku Lexum u svých přátel a známých. Tým kolem pana primáře Ivana Fišera má za mě jedničku!

 • Jitka Vebrová
  Administrativní pracovnice
  Na klinice Lexum jsem si skutečně připadala jako někdo, kdo je tam vítán.

  Absolvovala jsem dva zákroky (šedý zákal) na klinice Lexum - jeden v srpnu a druhý nyní v říjnu. Čočky na pojišťovnu - žádné připlácení. Před tím jsem neviděla obrys ruky na dva metry! Nyní - nenosím brýle ani na čtení, ani na dálku! Velký dík patří primáři MUDr. Martinu Fučíkovi, že měl se mnou jako se šíleným srabem neskutečnou trpělivost a byl tak super, že mi i zpíval… Nemenší dík patří personálu operačních sálů, který se pacientům čekajícím na zákrok (leckdy patřičně rozklepaným) snaží zpříjemnit čekání a tato péče se rovná té maminčině… Na klinice Lexum jsem si skutečně připadala jako někdo, kdo je tam vítán. Pečují tam o Vás od příchodu do samotného konce. Zatím jsem neměla takovou zkušenost se zdravotnickým zařízením a věřte, že jsem kulila oči jako Alenka v Říši divů. Dovolte mi poděkovat Vám - skutečně svou práci děláte na výbornou. Děkuji!

 • Klára Sochová
  Personalistka
  Již pár hodin po zákroku jsem viděla skvěle!

  V srpnu 2016 jsem podstoupila zákrok Femto Lasik, abych se zbavila krátkozrakosti. Brýle jsem nosila 15 let a kontaktní čočky 10 let. Okamžitě po zákroku jsem cítila obrovský rozdíl. Několik hodin poté jsem viděla skvěle a oči byly klidné, neřezaly ani nepálily.Tímto bych chtěla poděkovat celému týmu kliniky Lexum za perfektní péči, předně pak primářce MUDr. Zapletalové, se kterou byl samotný zákrok životním zážitkem. Ještě jednou děkuji!

 • Helena Hadrabová
  Učitelka
  Díky Vám znovu objevuji svět!

  Letos v srpnu jsem v Praze na klinice Lexum podstoupila refrakční výměnu nitrooční čočky na obou očích. Díky Vám znovu objevuji svět. Všímám si detailů a barev, které jsem dřív neviděla. Zaostřování u mne sice trvalo trochu déle, ale výsledek stojí za to. Každý den je vidění o kousek lepší. Po téměř 50 letech nošení brýlí konečně vidím. Děkuji panu primáři Fučíkovi a celému týmu Lexum.

 • Andrea Zierhutová
  Kadeřnice
  Jsem nadšená! Po zákroku žádná bolest, jen jsem si to užívala!

  Minulý týden jsem podstoupila odstranění dioptrií laserovým zákrokem a jsem nadšená! Velmi děkuji všem, kteří se o mě pečlivě starali a hlavně paní doktorce Holubové, díky které jsem byla při zákroku naprosto v klidu. Už pár hodin po zákroku jsem měla pocit, jako bych nikdy žádný nepodstoupila - žádná bolest, pálení, řezání... prostě nic! Velkou radost mi udělal i pejsek na operačním sále. Jsem velmi spokojená a určitě zákrok v Lexum všem doporučuji!

 • Daniela Perlíková
  Účetní
  Každé ráno, když se probudím, jsem vám vděčná za to, že pro nás "brýlovce" děláte na klinice Lexum zázraky.

  Jsem šestý den po operaci krátkozrakosti na klinice Lexum, kde mi odstranili 8 dioptrií na obou očích a musím rovnou říci, že tak jak vidím dnes, jsem neviděla celých dvacet let, co jsem bojovala s brýlemi. Je to nádherný pocit. Každé ráno, když se probudím, jsem vám vděčná za to, že pro nás "brýlovce" děláte na klinice Lexum zázraky.

 • Kristina Strnadová
  Prodavačka
  Budu Vás doporučovat, co bude v mých silách!

  Letos v květnu jsem podstoupila na pražské oční klinice Lexum laserový zákrok. Jsem velice spokojena a strašně ráda, že jsem do operace šla, sice jsem se trochu bála, ale nyní vůbec nelituji toho, že jsem zákrok podstoupila. Pokud to bude v mých silách, ráda budu doporučovat i dalším lidem. A také děkuji celému personálu za lidskost, se kterou jsem se ještě nikdy v životě u lékařů nesetkala.

 • Marie Stratilová
  v důchodu
  Děkuji ze ohleduplné jednání a profesionální přístup!

  Letos v srpnu jsem byla na oční klinice Lexum na operaci šedého zákalu. Z celého srdce děkuji celému zdravotnickému týmu pod vedením pana primáře Martina Cholevy za velmi citlivé a ohleduplné jednání a profesionální přístup. Všichni jste velice milí, usměvaví, prostě odborníci na svém místě.

 • Michal Bouz
  Podnikatel
  Dvěma slovy: vidím luxusně!

  Byl jsem vloni v létě na laserovém zákroku na pražské klinice Lexum. Určitě to stálo za to, vidím nyní luxusně a můžu to každému zájemci jenom doporučit. Všem a zejména paní doktorce MUDr. Magdaleně Vokrojové Ph.D. moc děku

 • Alena Baliharová
  Úředník
  Jsem šťastná, že jsem se rozhodla jít na zákrok!

  Dívám se na svět okolo sebe konečně bez brýlí na dálku i na blízko a jsem šťastná za rozhodnutí jít na operaci. Přístup všech byl na pražské klinice Lexum profesionální a perfektní. Kdo váhá - těm doporučuji. Stojí to za to :-)

 • Olga Datsenko
  Retail Department Manager
  Už pár hodin po zákroku jsem viděla obrovský rozdíl!

  Jsem jen pár hodin po operaci a už vidím velký rozdíl! Z -8 a -9,5 dioptrií (plus astigmatismus) je teď nyní jen mírně neostrý obraz a lehké pálení očí. Všem děkuji a pokud to takto bude probíhat i nadále, asi půjdu zulíbat každého pracovníka této skvělé kliniky! Ještě jednou moc děkuji!

 • Andrea Špaková
  Mateřská dovolená
  Zákrok je taková bezbolestná laserová show a pocit pak je nepřekonatelný!

  Je to super pocit šmátrat po nočním stolečku a zjistit, že brýle tam již nenajdete, protože už vidíte i bez nich! Tenhle zvyk mi pár měsíců trval a na brýle si po roce od zákroku na pražské klinice Lexum už ani nevzpomenu a vidím až za roh... Svět bez brýlí je takový zářivější, barevnější, kdo váhá, tak ať se nebojí - je to taková bezbolestná laserová show a pocit vidět je nepřekonatelný!

KDE NÁS NAJDETE

Brno

České Budějovice

Ostrava

Praha

Tábor