Evropská oční klinika

Volejte 800 22 66 55

Všechny služby

Šilhání

Strabologická ambulance Evropské oční kliniky Lexum pod vedením zkušené specialistky v oboru dětské oftalmologie a šilhání MUDr. Věry Flemrové provádí komplexní diagnostiku a léčbu šilhání, tupozrakosti a dvojitého vidění jak u dětí, tak i u dospělých.

Statistiky udávají, že asi 30 % lidí trpí šilhavostí. Šilhání je nepříjemné při sportování nebo jízdě v autě, protože ovlivňuje prostorové vidění. Zároveň jde o významný kosmetický problém, po jehož odstranění se člověk cítí mnohem lépe. Odstranění šilhání probíhá v celkové anestezii.

Na klinice Lexum aplikujeme unikátní způsob léčby šilhavosti pomocí techniky nastavitelných stehů, která nám umožní eventuální pooperační dokorekci postavení očí při plném vědomí pacienta, který s námi může spolupracovat na konečném postavení očí. Tím dosáhneme optimálního kosmetického efektu operace a zároveň vyloučíme dvojité vidění.

Kombinovaná léčba šilhání a dioptrických vad

Pokud je šilhání spojeno s dioptrickou vadou, je potřeba provést její korekci před operací šilhání.

Cena  
Operace šilhání 25 000 Kč za obě oči
Vstupního vyšetření 3.000 Kč*
*Cena vstupního vyšetření Vám bude odečtena z ceny zákroku, který u nás podstoupíte.
VÍCE [+]

Nepřehlédněte, prosím!

Pokud stále nevíte, jaký postup léčby je právě pro Vás nejlepší, naši odborníci jsou Vám k dispozici. Rádi Vám vysvětlíme všechny možnosti léčby.

Děkujeme za návštěvu a těšíme se na setkání s Vámi na některé z našich klinik.


Mám zájem o vstupní vyšetření. Lexum logo