Jiří Hlaváček

"Chtěl bych poděkovat za vynikající péči. Děkuji prim. Tomášové i prim. Fučíkovi. Moc jste mi pomohli."

13. srpna 2024

Jsem pacientem prim. Tomášové. Chtěl bych jí touto cestou poděkovat za vynikající péči. Byl jsem i u prim. Fučíka, který byl též úžasný. Po operaci šedého zákalu v roce 2023 jsem měl problémy s kruhy před očima a paní primářka mi moc pomohla.