Mgr. Václav Remeš

"Po operaci se nám svět opět rozjasnil. Byli jsme oba nadšeni. Rádi bychom vyjádřili svůj velký dík a zároveň obdiv a úctu všemu personálu Oční kliniky Lexum v Praze."

19. května 2026

Vážení!

Rádi bychom vyjádřili svůj velký dík a zároveň obdiv a úctu všemu personálu Oční kliniky Lexum v Praze, kde jsme oba podstoupili operaci šedého zákalu.

Byla nám poskytnuta vynikající profesionální péče a velmi citlivý osobní přístup.

Zvláštní poděkování patří paní prim. MUDr. Jitce Tomášové, která se o nás úžasně osobně starala, a samozřejmě oběma našim operatérům, panu prof. MUDr. Martinu Filipcovi a panu MUDr. Pavlovi Němcovi za špičkový výkon a skvělý výsledek. Po operaci se nám svět opět rozjasnil.

Byli jsme oba nadšeni. 

Mgr. Václav Remeš, primarius Pražákova kvarteta
MUDr. Alena Remešová