Alena Krejčiříková - Síť očních klinik Lexum
Alena Krejčiříková
Operaci jsem podstoupila na jaře roku 2010. Bohužel se při vstupním vyšetření zjistilo, že nemohu jít na klasický ...

22. ledna 2024

Operaci jsem podstoupila na jaře roku 2010. Bohužel se při vstupním vyšetření zjistilo, že nemohu jít na klasický zákrok Lasik, ale mohu podstoupit tzv. PRK. 
Samotný zákrok probíhal dobře. Personál i lékaři byli vstřícní a milí. Má psychika si však se mnou zahrávala, bála jsem se, a tak mi čas před zákrokem připadal nekonečně dlouhý. Samotný zákrok však trval jen chvíli a mohla jsem jet domu. 
Přestože následující dny pro mne byly jedny z nejtěžších v mém životě, protože jsem po zákroku PRK hodně slzela, byla velice citlivá na světlo a neviděla jsem 100% – stálo to vše za to. Život se mi úžasně změnil. Ten pocit, když ráno vstanu a hned vidím, se nedá popsat a pro člověka, který nikdy brýle nepotřeboval, je nevysvětlitelný. Opravdu, to že vidím hned po probuzení jako ostříž, je asi to nejlepší na tom všem, ale samozřejmě mi operace poskytla novy rozměr. Už nemusím shánět a kupovat kontaktní čočky, při plavání ani jiných sportech se nemusím bát, že mi vypadnou, nemusím se na dovolené ve stanu obávat, zda si nasazuju čočky sterilně atd. Jednoduše funguju jako „normální“ člověk. 
A kdyby se mi přeci někdy v budoucnu začal zrak opět zhoršovat, nemusím se strachovat – mám od Lexum doživotní certifikát, který mi v tomto případě zaručuje bezplatný zákrok. 
Přeji Lexum mnoho úspěchů do budoucna a hlavně co nejvíce spokojených klientů, kterým Vaše klinika změnila život tak, jako mě.