Dana Maršálková - Síť očních klinik Lexum
Dana Maršálková
Dobrý den, ve čtvrtek 8. 2. 2024 jsem již po několikáté absolvovala vyšetření v Lexum na Budějovické. Velmi oceňuji profesionální […]

25. února 2024

Dobrý den, ve čtvrtek 8. 2. 2024 jsem již po několikáté absolvovala vyšetření v Lexum na Budějovické. Velmi oceňuji profesionální přístup všech, kteří se mi po celou dobu vyšetření věnovali. Celý proces je nastavený tak, že pacient vůbec zbytečně nečeká, prostředí kliniky je opravdu velmi příjemné a veškerý personál velmi milý a vstřícný. Postupně jsem prošla několik vyšetření a celý proces byl opravdu cca na hodinu. Všichni zodpověděli vše na co jsem se ptala a měla jsem celou dobu pocit, že jsem v dobrých rukou.

Pan doktor Šneberk mi na závěr vše vysvětlil, ukázal mi snímky a popsal mi srozumitelně na nich můj aktuální stav, zodpověděl vše na co jsem se ho zeptala.  

Takto si představuji, že by v mém ideálním světě mělo fungovat zdravotnictví…. 

V Lexum jsem byla už po několikáté, vždy spokojena. Před 2 lety jsem zde řešila závažný akutní problém a i tehdy jsem byla ihned vyšetřena, diagnóza byla stanovena na místě a problém se mohl hned začít řešit bez jakéhokoliv zbytečného prodlení. Rodiče zde absolvovali operace zákalu a také byli spokojeni.

Děkuji a přeji hodně úspěchů!

Dana Maršálková