Daniela Hazuková - Síť očních klinik Lexum
Daniela Hazuková
Dne 13.9. 2022 jsem u MUDr. Magdaleny Vokrojové podstoupila operaci oka, odstranění šedého zákalu s řešením astigmatismu. Druhé oko přijde […]

9. února 2024

Dne 13.9. 2022 jsem u MUDr. Magdaleny Vokrojové podstoupila operaci oka, odstranění šedého zákalu s řešením astigmatismu. Druhé oko přijde na řadu 20.9. tohoto roku. 

Chci moc poděkovat, doslova pláči dojetím při posouzení, jak se na svět dívá moje pravé oko, byť je po včerejší operaci v procesu usazování se, a jak se na svět dívá moje levé oko, které operace teprve čeká. Když jsem dnes ráno šla na Oční kliniku Lexum na kontrolu a pozorovala rozdíly mezi pohledem mých očí, tak jsem šla do kolen a rozbrečela se se slovy ,,do mého života vstoupilo světlo“. 

Moc moc děkuji za odstranění šedého zákalu a astigmatismu, který se mi opravdu neudržitelně rozjel a velmi mi znepříjemňoval život, vnímání barev, ostrosti pohledu, reality. A také jsem obdivovala technologie, kterými je oční klinika Lexum vybavena, rovněž tak vstřícné, vlídné jednání lékařů a zdravotních sester. 

Ještě jednou moc děkuji za velmi pozitivní zážitek na vaší klinice. Přeji vám všem dobrý čas, především pak pevné zdraví.