Eva Charamzová - Síť očních klinik Lexum
Eva Charamzová
Vážení, při příchodu k Vaší klinice vítá pacienty nápis "Uvidíte svět, jaký je". Domnívala jsem se , že je to jen ...

23. ledna 2024

Vážení, při příchodu k Vaší klinice vítá pacienty nápis „Uvidíte svět, jaký je“. Domnívala jsem se , že je to jen líbivé heslo, ale musím konstatovat, že po operaci šedého zákalu provedeném paní přednostkou doc. MUDr. Drahomírou Barákovou, CSc. se s touto proklamací ztotožňuji. 
Petřínská rozhledna už pro mě není rozmazaným vykřičníkem, vidím, že věž u Mánesa je z cihel a na Pražském hradě rozeznám okna. Je to úžasné a já Vaší klinice moc a moc děkuji za odbornou péči. 
S ochotou a trpělivostí se klient setkává už při vstupu do „modrého domečku“ ve Višňové ulici v Praze-Krči od pracovnic v recepci i při následných prohlídkách a vyšetřeních. Jsem vděčná p. MUDr. Darině Bujalkové, která mě velmi podrobně seznámila s postupem operace a doporučila vhodný implantát. 
Vlastní zákrok pak byl dílem šikovných rukou paní docentky Barákové a její vynikající erudice a špičkových schopností. Přála bych všem pacientům, aby se při řešení zdravotních problémů setkávali s takovými profesionály, jací pracují u Vás, a to jak po odborné, tak i lidské stránce.