František Kollár - Síť očních klinik Lexum
František Kollár
Touto cestou bych chtěl vyjádřit naprostou spokojenost s přístupem pracovníků oční kliniky Lexum v Praze. Nejprve musím ocenit organizaci a […]

8. února 2024

Touto cestou bych chtěl vyjádřit naprostou spokojenost s přístupem pracovníků oční kliniky Lexum v Praze. Nejprve musím ocenit organizaci a sladění jednotlivých činností od recepce až po vlastní operační výkon. Další příjemnou zkušeností je velmi kladný přístup lékařů k pacientům. Musím poděkovat MUDr. Renatě Fučíkové za konzultaci a doporučení ohledně výběru čoček. Její doporučení se plně osvědčilo v mém dalším pozemském účinkování – zlepšení kvality života. 
Po operaci je to již více jak půl roku a opravdu večer a v noci vidím skvěle. Úmyslně jsem s hodnocením počkal, až jak se zákrok osvědčí. Trávím dost času v přírodě a např. zajíce zahlédnu cca na 150 m a srnce i na 400-500 metrů, i za snížené viditelnosti. Totéž mohu prohlásit i při řízení automobilu v noci. Rovněž tak pod vodou je vidění perfektní. 
Již si nepamatuji jaký druh čočky byl u mé osoby použit, ale povedlo se. Vlastní operaci provedla MUDr. Magdalena Vokrojová. Její přístup a následné kontroly byly, jak se říká na jedničku, a to i přes to, že jsem u prvního oka nebyl zrovna vzorný pacient. Vzkaz případným váhajícím: neváhejte a využijte oční kliniku LEXUM.