Jakub Kos - Síť očních klinik Lexum
Jakub Kos
Chtěl jsem vidět bez kontaktních čoček a moje rozhodnutí bylo zásadně ovlivněno i mou profesí (práce u HZS), kterou ...

23. ledna 2024

Chtěl jsem vidět bez kontaktních čoček a moje rozhodnutí bylo zásadně ovlivněno i mou profesí (práce u HZS), kterou bych jinak nemohl vykonávat. 
Bezprostředně po zákroku jsem se cítil překvapivě perfektně. Žádná bolest, na oko jsem viděl hned druhý den (tedy, viděl jsem již hned po operaci, ale oko jsem měl přes noc zalepené). Vše probíhalo bez komplikací a byl jsem mile překvapen tím, že jsem ani v noci nepocítil bolest, nebo zvýšený tlak v oku; jak mnozí tvrdí… Ale to je asi u každého jinak. 
Můj život se změnil k lepšímu, nemusím se omezovat kvůli kontaktním čočkám při sportu, rád se potápím. Vůbec nejlepší pocity zažívám pokaždé, když jdu spát, protože si nemusím vyndávat čočky, a při probuzení, protože vidím na 100 % (obě oči mám srovnané na 0 dioptrií a to jsem měl přes 5 dioptrií na každém oku, trpěl jsem poruchou zvanou astigmatismus). 
Všem, kteří zatím váhají, bych po této mé zkušenosti operaci opravdu jen doporučil!!! Já osobně bych se nebál jít znova!!! Také jsem již Lexum doporučil členům mé rodiny, známým a kolegům z práce. S péčí na Evropské oční klinice jsem byl spokojen na 100 %! Původně jsem chtěl jít na státní kliniku a ne na soukromou! Takovou péči jako v Lexum bych na státní klinice nedostal ani náhodou. V Lexum jsem nikdy dlouho nečekal (pouze jednou asi 30 minut, ale to bylo mou vinou, protože jsem přišel o hodinu později, a přesto mě cca po 30 minutách čekání vzali). Vyšetření očí bylo precizní a mnohem důslednější než na státní klinice. Tedy jedním slovem ANO!!! 
Na celé operaci bylo nejhorší se na ni odhodlat, pak už to byla jen pohoda a procházka růžovým sadem. Po zkušenostech, které teď mám, bych to udělal mnohem dříve! Protože podle mě je operace očí dražší a dražší pokud se odkládá!