Karel Kodeš - Síť očních klinik Lexum
Karel Kodeš
Neuměl jsem si představit, jaké to je perfektně vidět bez brýlí a kontaktních čoček, podstoupil jsem laserový zákrok na oční […]

8. února 2024

Neuměl jsem si představit, jaké to je perfektně vidět bez brýlí a kontaktních čoček, podstoupil jsem laserový zákrok na oční klinice Lexum v Praze a změnil se mi život. 

Před korekcí zraku jsem měl na obou očích -3,15 dioptrií, již druhý den jsem viděl jako nikdy dřív. Při práci kameramana a střihače je perfektní zrak velmi důležitý a každá nedokonalost vidění může ovlivnit kvalitu výsledku audiovizuální tvorby. Brýle jsou při natáčení velice nepraktické a kontaktní čočky jsou při několikahodinové práci ve střižně nepříjemné. Žiju velice aktivní život a nezabývat se brýlemi a kontaktními čočkami je obrovský komfort, který si nyní můžu užívat. 

Nervozita z operace byla zcela zbytečná, vše proběhlo bez komplikací. Velice děkuji panu profesorovi MUDr. Martinovi Filipcovi, CSc. a celému týmu za profesionální přístup a perfektní výsledek! 
Pokud chcete jednou pro vždy skoncovat s brýlemi nebo kontaktními čočkami, tak Evropská oční klinika Lexum je ta správná volba.