Klaudia Skalská - Síť očních klinik Lexum
Klaudia Skalská
Chtěla bych poděkovat za perfektní a profesionálně odvedenou operaci, kterou jsem na Vaší klinice podstoupila. Velmi ...

22. ledna 2024

Chtěla bych poděkovat za perfektní a profesionálně odvedenou operaci, kterou jsem na Vaší klinice podstoupila. Velmi si cením opravdu lidský přístupu lékařů a dalšího personálu, jak v recepci, tak i sestřičkám. 
S operací jsem moc spokojená. Jak jsem řekla: „Stal se zázrak!“ Po zákroku Katarakta premium jsem zase krásně viděla již tentýž den večer. Operaci prvého oka jsem podstoupila 23. února 2012. Za týden jsem se rozhodla i pro operaci druhého oka, protože jsem s naprostou jistotou věděla, že bude opět perfektně zvládnuta. 
Cením si velice trpělivosti a lidského přístupu paní doktorky MUDr. Martiny Veselé, která mi trpělivě vysvětlila podrobnosti o tom, jaký zákrok mi bude proveden, jak bude probíhat a jaký mám očekávat výsledek. Na mé dotazy jsem dostávala velice jasné a konkrétní, pro mě jako pacienta neodborníka srozumitelné, informace. 
Před operací jsem měla veliké obavy, ale ty byly naprosto zbytečné. Všechno je v naprostém pořádku a já se můžu těšit z krásného vidění. Přístup k nám pacientům na Evropské oční klinice Lexum je opravdovým VZOREM pro všechny ostatní.