Magdalena Frischová - Síť očních klinik Lexum
Magdalena Frischová
Musím se přiznat, že jsem se pro laserovou operaci očí, která by vyřešila mojí krátkozrakost, rozhodovala dlouho - ...

22. ledna 2024

Musím se přiznat, že jsem se pro laserovou operaci očí, která by vyřešila mojí krátkozrakost, rozhodovala dlouho – bylo to více než 8 let. Zákroku na očích jsem se neskutečně bála. O to víc mě překvapilo, jak vše proběhlo rychle, bez bolesti a komplikací. I když se to asi nemá, hned druhý den jsem bez problémů řídila auto a nebýt rozšířených zorniček po „rozkapání“, tak bych o žádné operaci ani nevěděla. 
Jsem již rok po zákroku a stále se nemůžu vynadívat na svět kolem sebe, jak je vše barevné, ostré a jasné … a to bez brýlí nebo čoček! Od prvních dnů po operaci vidím perfektně a pořád si uvědomuji jak skvělý pocit to je. Užívám si sportování bez starostí, aby mi nesklouzly brýle, nezarosily se, nebo aby se mi nějaká nečistota nezachytila na čočkách, nebo nedej bože, abych o nějakou přišla. To vše se při golfu, lyžování, potápění nebo jízdě na koni stávalo. 
Děkuji moc špičkovým lékařům na klinice Lexum za skvěle odvedenou práci a za pocit kvalitnějšího každodenního života. Těm nerozhodnutým, jako jsem byla před rokem já sama, mohu zákrok jedině doporučit.