Mária Lichvanová - Síť očních klinik Lexum
Mária Lichvanová
Vážení, na vaší oční klinice LEXUM se sídlem na poliklinice Budějovická Praha 4 jsem po důsledném vstupním vyšetření a konzultaci […]

9. února 2024

Vážení, na vaší oční klinice LEXUM se sídlem na poliklinice Budějovická Praha 4 jsem po důsledném vstupním vyšetření a konzultaci s lékařem podstoupila operační zákrok šedého zákalu. 

Dovolte mi touto cestou vyjádřit poděkování nad velice profesionálním přístupem k pacientovi nejen lékaři, tak i zdravotními sestrami. V mém případě navíc vyjadřuji osobní poděkování  MUDr. Vaníčkovi, který operační zákrok prováděl za asistence zdravotního personálu. Jelikož pacient je při zákroku lékařem instruován, jak má spolupracovat a dbát jeho pokynů, které byly klidné a srozumitelné (také mně-laikovi). Vše probíhalo špičkově. Já, dnes, pár dnů po zákroku, jsem v úžasu a nadšená z neuvěřitelného nového zorného pohledu, jak na dálku, tak i na blízko. 

Moje poděkování patří všem, kteří se na mém zákroku podíleli. Jsem touto osobní zkušeností přesvědčena, že je u vás vše na špičkové úrovni a že jsou všichni špičkoví odborníci na svých místech. 

Všem, kdo tento zákrok potřebují, Vaši kliniku vřele doporučuji. Uctivé díky a s přáním, abyste měli velice mnoho šťastných a vděčných pacientů, které obohatíte o nový zorný pohled nejen na znovu vnímání barev nádherného okolního světa. 

S pozdravem, hlubokou úctou a vděkem pí. Lichvanová Mária 76let