Pavla Pospíšilová - Síť očních klinik Lexum
Pavla Pospíšilová
K zákroku mne definitivně nasměroval rozhovor s paní, která je o něco starší než já a měla stejné problémy s viděním. ...

22. ledna 2024

K zákroku mne definitivně nasměroval rozhovor s paní, která je o něco starší než já a měla stejné problémy s viděním. Pochvalovala si, jak po zákroku dobře vidí jak na dálku, tak na blízko. Brýle vůbec nepotřebovala. Doporučila mi, abych neváhala. 
Bezprostředně po zákroku mi bylo výborně, žádné bolesti. Již večer jsem mohla sledovat televizi a dokonce i číst. Následné dny byly prostoupeny nádherným pocitem, po dvaceti letech s brýlemi jsem se mohla bez problémů nalíčit a ráno nehledat brýle. Hrát a mazlit se s vnoučaty bez obav, že mi brýle rozbijí, nebo že je poraním. Je toho více, můj život je nyní úplně jiný. Nyní vidím lépe, než jsem viděla s brýlemi. Zkrátka, kdo brýle nenosí, nepochopí! 
Všem, kteří zatím váhají, bych vzkázala, ať se nebojí a podstoupí tuto operaci, je to zázrak. Peněz ať nelitují, protože za brýle vydají daleko více. Jsem přesvědčena, že po zákroku budou vidět ještě lépe, než s brýlemi. 
S péčí na Evropské oční klinice Lexum jsem byla velmi spokojená. Oceňuji profesionální přístup k pacientům, vstřícnost, trpělivost, ochotu. Měla jsem pocit, jako by tam všichni zaměstnanci byli jen pro moji osobu. Kliniku bych jednoznačně doporučila. Již jsem pár známých přesvědčovala, je to jen otázka času. Moc děkuji celé Vaší klinice, podařilo se Vám splnit mi životní sen, nenosit brýle. Přeji hodně spokojených pacientů a všem zaměstnancům samé příjemné dny.