Renata Honzovičová Volfová - Síť očních klinik Lexum
Renata Honzovičová Volfová
Především je potřeba říct, jak jsem nadšená a spokojená s péčí o mne a všechny pacienty a klienty v Lexum! Vám to […]

14. března 2024

Především je potřeba říct, jak jsem nadšená a spokojená s péčí o mne a všechny pacienty a klienty v Lexum! Vám to tady šlape jako hodinky! Už na recepci žádné dlouhé čekání na první vyšetření, pak zase jen chvilička na to další, všichni jsou nesmírně milí, příjemní. Tohle bych moc moc chtěla říct, protože jsem měla hodně dioptrií, přidal se i šedý zákal. Nejprve se mě ujala paní doktorka Kizáková, která byla fantastická. Nasimulovala mi dvě možnosti vidění, protože jsme váhaly, zda dát nulu do dálky a na blízko mít brýle. Nebo nechat vidění na blízko (na které jsem byla celý život zvyklá) bez dioptrií a pár dioptrií nechat i na dálku. Nebylo to jednoduché rozhodnutí. A paní doktorka Kizáková byla nesmírně vstřícná. Před operací mi pak osobně volala i paní doktorka Brožková, která mi půl hodiny odpovídala na všechny mé otázky. Byla také nesmírně milá a trpělivá. Takže takový přístup je pro klienta kliniky Lexum na Budějovické k nezaplacení.

Jsem z výsledku opravdu nadšená. Operace se povedla a já tak poprvé v životě vidím bez problému do dálky. Na blízko mám jenom dvě dioptrie. 

Chtěla bych Vaší klinice, všem doktorům a sestřičkám poděkovat za jejich práci a profesionální přístup. A mimo to jsem se u vás seznámila s úžasnou Janičkou na recepci. Je to sluníčko. Usměvavá dívka, která mi taky přirostla k srdci. 

To vše dohromady vytváří pro klienta pocit klidu, příjemného prostředí, cítí se bezpečně, tolik se nebojí zákroku. Přece jen jde o zrak, o životně důležitý orgán těla. A ten přístup všech pracovníků kliniky Vás uklidní a ujistí v tom, že jste na místě, kde se o Vás opravdu postarají. A to jsem chtěla zdůraznit. Můj příběh není tak důležitý jako to, že děláte svou práci úžasně a budu do konce života paní doktorce vděčná. Je to zázrak. Až se mi chce brečet. Děkuji.

Renata Honzovičová Volfová