Tereza Korbelářová - Síť očních klinik Lexum
Tereza Korbelářová
Ráda bych poděkovala celému týmu pražské oční kliniky Lexum, který je skvělý, od recepčních, lékařů až po zdravotní sestry… A […]

8. února 2024

Ráda bych poděkovala celému týmu pražské oční kliniky Lexum, který je skvělý, od recepčních, lékařů až po zdravotní sestry… A speciální poděkování posílám paní doktorce MUDr. Flemrové, ta je totiž profesionálem ve svém oboru každým coulem! 
Šilhám od mala, na žádné operaci jsem dosud nebyla. Až v červnu letošního roku jsem podstoupila operaci na oční klinice Lexum, právě u MUDr. Věry Flemrové. Podle testů mi garantovala zlepšení o 50 – 70 %, protože by jinak hrozilo dvojí vidění. Přesvědčovala jsem jí o tom, že je vše v hlavě a ať mi oko narovná co nejvíce. Před operací jsme se již nebavili o tom, jak to provede a řekla jsem jí, že jí plně důvěřuji. Díky technologii nastavitelných stehů mi oko narovnala o 100 % a já o tom ani nevěděla. 
Po probuzení z narkózy žádné dvojité vidění nebylo a ani druhý den na kontrole. Má hlava se s tím poprala po svém a to i přesto, že byla paní doktorka Flemrová připravena oko narovnat do úhlu, jaký předpokládala při vyšetřeních… Oko se hojí dobře, ani předtím jsem neměla vážný problém se sebevědomím, ale při únavě, stresu apod. bylo šilhání hodně viditelné. Teď už nikdy nic takového nebude. Těším se, až se oko úplně zhojí. Oční kliniku Lexum mohu jen doporučit!