Václav Hlisnikovský - Síť očních klinik Lexum
Václav Hlisnikovský
Rád bych vřele poděkoval kolektivu MUDr. Martina Cholevy z ostravské oční kliniky Lexum, který mne operoval a zákrokem mi odstranil […]

8. února 2024

Rád bych vřele poděkoval kolektivu MUDr. Martina Cholevy z ostravské oční kliniky Lexum, který mne operoval a zákrokem mi odstranil šedý zákal. Také musím poděkovat MUDr. Karolině Březíkové, která mne vyšetřovala před zákrokem a podala mi informaci, že mám ve vysokém stadiu šedý zákal a doporučila mi, jak ochránit oči před infekcí a jsem jí za to velmi vděčný. Poděkování si zasluhuje i zdravotní sestra Martina Chaloupková.
Nemohu jinak, než sdělit, že jsem byl velmi mile překvapen, že operace trvala cca 10 minut a absolutně bez bolesti. Předoperační vyšetření trvá cca 2 hodiny. Velmi lituji, že jsem nešel na operaci dříve. Nesporně mi byl již nyní zpříjemněn můj zbytek života. 
Dnes už vidím jako v mladém věku, pro mne je to zázrak. Po měsíci od zákroku musím, jako laik, prohlásit, že nelze slovy vyjádřit vděk celému kolektivu z Lexum, s kterým jsem se setkal, mám na mysli přístup k pacientovi a provedení operace včetně vzácných rad. Děkuji.