Zdeněk Kratochvíl - Síť očních klinik Lexum
Zdeněk Kratochvíl
Před dvěma dny uběhl rok od operace mých očí a já bych chtěl Evropské oční klinice Lexum poděkovat za návrat mezi ...

22. ledna 2024

Před dvěma dny uběhl rok od operace mých očí a já bych chtěl Evropské oční klinice Lexum poděkovat za návrat mezi „normální“ lidi. 
Zákrok jsem podstoupil proto, abych mohl opět fungovat bez brýlí, neboť brýle jsem měl skoro všude. A to mám na mysli pouze místa, kde jsem brýle nechával úmyslně. Cítil jsem obrovský hendikep, ať již v zaměstnání při využívání informační a výpočetní techniky, telefonování, psaní zpráv SMS a podobně, tak i v soukromém životě při sportování a běžných všednostech, jako bylo nalezení správného místa v divadle dle vstupenky, či prohlédnutí jídelního lístku. 
A tak jsem se definitivně odhodlal a podstoupil zákrok na obou očích. S péčí na klinice jsem byl maximálně spokojen. Jsem pracovně velmi vytížený, a proto si zbytečné čekání v ordinaci nemohu dovolit. U vás jsem se s něčím podobným nesetkal. Domluvené časy byly vždy dodrženy a v případě, že jsem potřeboval upřesňující informace, či jsem měl dotaz, dostalo se mi dokonalého servisu i telefonicky. O vzorné péči při předoperačním i pooperačním vyšetření a při operaci samotné ani nemusím psát, byla stoprocentní. 
A jak jsem se cítil po operaci? Výborně! Asi měsíc po operaci, jsem sice cítil nadměrnou únavu očí a měl drobné problémy, které mi působilo ostřejší světlo, a musel jsem nosit sluneční brýle, ale tento problém odezněl během následného měsíce a dnes již sluneční brýle nasazuji zcela výjimečně. Je mi 63 let a vidím jako mladík. Na tom má zásluhu vaše klinika. Moje hodnocení tedy nemůže být jiné než jednička s hvězdičkou. Přál bych nám pacientům, aby takto fungovalo každé zdravotní zařízení v ČR. Ještě jednou děkuji.