Zdeněk Zabloudil - Síť očních klinik Lexum
Zdeněk Zabloudil
Nosil jsem brýle na dálku, kdy jsem měl -1,45 dioptrií na každém oku.  Mé problémy se zrakem se začaly postupně […]

23. dubna 2024

Nosil jsem brýle na dálku, kdy jsem měl -1,45 dioptrií na každém oku.  Mé problémy se zrakem se začaly postupně zhoršovat a byly mi nepříjemné. Když jsem šel například po ulici, bez brýlí jsem již téměř vůbec nepoznával lidi. Ale v momentě, kdy jsem se potřeboval podívat například na telefon a přečíst si zprávu, musel jsem naopak brýle sundat. Neustálé nandávání a sundávání brýlí mě už začalo otravovat. A tak jsem se rozhodl podstoupit zákrok.

Protože manželka v roce 2000 podstoupila laserový zákrok v Lexum a měla velmi dobrou zkušenost, rozhodl jsem se zavolat právě na tuto oční kliniku. Operátorka klientského centra byla velmi milá. Poté, co jsem se zeptal na možné řešení mých problémů, mě upozornila na možnost laserového zákroku Presbyond. Při kontrole mi paní primářka vše srozumitelně vysvětlila. Teprve až po detailních a precizních vyšetřeních mi sdělila, že jsem vhodným kandidátem na tento zákrok. Operace byla rychlá a bezbolestná.

S výsledky po operaci jsem velmi spokojený, vidím skvěle na obě vzdálenosti, jsem opravdu nadšený. Děkuji moc paní primářce a personálu celé oční kliniky Lexum.