Jakub Vágner, hvězda StarDance, vidí dokonale bez brýlí již 10 let - Síť očních klinik Lexum
Jakub Vágner, hvězda StarDance, vidí dokonale bez brýlí již 10 let
Jednou z hvězd letošního ročníku taneční soutěže StarDance je Jakub Vágner, který se svojí partnerkou Michaelou Novákovou postoupil již do pátého kola této oblíbené televizní show.

12. listopadu 2019

Jeho sportovní výkon je skutečně obdivuhodný, elegantní pohyby na tanečním parketu ještě umocňuje to, že již deset let nepotřebuje k dokonalému vidění žádnou korekční pomůcku. Brýle i kontaktní čočky totiž hodil do šuplíku již před deseti lety, kdy podstoupil na pražské klinice LEXUM laserovou operaci.

Minulý týden si Jakub přišel na naši kliniku v Praze ověřit, že stále vidí jako rys. Vyšetření, které vedla paní primářka MUDr. Alena Holubová, potvrdilo, že jeho zrak je prakticky v ideální kondici. 

Jakub vidí velice dobře, během očního vyšetření jsme nezaznamenali žádný problém. Jsem ráda, že je Jakub spokojeným klientem naší kliniky. Na naší klinice se léčila i jeho maminka, bratr a nedávno i otec, takže tak potvrzují to, že u nás pečujeme o zrak našich pacientů v jakémkoliv věku,“ říká primářka pražské kliniky LEXUM MUDr. Alena Holubová.

„Kliniku LEXUM mohu všem zájemcům o laserovou operaci jenom doporučit, dnes nevím, proč jsem tehdy tak dlouho váhal, když prakticky za 15 minut můžete vidět ostře a jasně i bez brýlí nebo kontaktních čoček,“ uvedl Jakub Vágner, který ihned po vyšetření na naší pražské klinice vyrazil na další část pravidelného tanečního tréninku. A nám nezbývá než držet palce do dalších kol StarDance!