Kariéra

Oční kliniky LEXUM jsou nejvýznamnějším zaměstnavatelem v oblasti jednodenní chirurgické oční péče.

Na našich klinikách pracuje více než 430 zaměstnanců z řad lékařů, zdravotních sester, optometristů, sanitářů, recepčních a administrativních pracovníků.

Zaměstnance motivujeme nejen nadstandardním mzdovým ohodnocením, ale i benefity a transparentní, vstřícnou a příjemnou firemní kulturou.

LÉKAŘ/KA OFTALMOLOG CHIRURG – Mladá Boleslav (relok. bonus 200 000 Kč + ubytování)

LEXUM - Mladá Boleslav. Hledáme zkušeného lékaře/lékařku chirurga v oboru oftalmologie s chutí rozšířit náš tým v Mladé Boleslavi.

LÉKAŘ/KA OFTALMOLOG – Mladá Boleslav (relok. bonus 200 000 Kč + ubytování)

LEXUM - Mladá Boleslav. Hledáme zkušeného lékaře/lékařku v oboru oftalmologie s chutí rozšířit náš tým v očních ambulancích v Mladé Boleslavi.

LÉKAŘ OFTALMOLOG – Milovice (relok. bonus 200 000 Kč + ubytování). Nástup červen 2023.

LEXUM - Milovice. Hledáme zkušeného lékaře/lékařku v oboru oftalmologie s chutí rozšířit náš nový tým v Milovicích.

LÉKAŘ/KA OFTALMOLOG – Tábor (relok. bonus 200 000 Kč + ubytování)

LEXUM - Tábor. Hledáme mladého nebo zkušeného lékaře/ku v oboru oftalmologie (L2 po kmeni nebo L3 po atestaci) s chutí rozšířit náš tým na oční klinice v Táboře, vybavené moderní zdravotnickou ...

LÉKAŘ/KA OFTALMOLOG – Praha Letňany (relok. bonus 200 000 Kč)

LEXUM - Praha Letňany. Hledáme zkušeného lékaře/lékařku (L2, L3) v oboru oftalmologie s chutí rozšířit náš tým v oční ambulanci v Praze Letňanech, vybavené moderní zdravotnickou technikou a ...

LÉKAŘ/KA OFTALMOLOG - Brno

LEXUM - Brno. Hledáme zkušeného lékaře/lékařku v oboru oftalmologie s chutí rozšířit náš tým v Brně.

OPTOMETRISTA/KA - Ostrava (náborový příspěvek)

LEXUM - Ostrava. Možná hledáme právě vás! Optometristu/ku s chutí naučit se pracovat s moderní zdravotnickou technikou, který/á má vzdělání v oboru a rozšíří náš tým v Ostravě.

OPTOMETRISTA/KA - Praha Budějovická

LEXUM - oční klinika Budějovická. Možná hledáme právě vás! Optometristu/ku s chutí naučit se pracovat s moderní zdravotnickou technikou, který/á rozšíří náš tým na ambulantním pracovišti i ...

OPTOMETRISTA/KA - Praha Modřany

LEXUM - Praha Modřany. Možná hledáme právě vás! Optometristu/ku s chutí naučit se pracovat s moderní zdravotnickou technikou, který/á má vzdělání v oboru a rozšíří náš tým v Praze Modřanech..

VŠEOBECNÁ SESTRA - Mladá Boleslav

LEXUM - oční klinika Mladá Boleslav. Možná hledáme právě Vás! Šikovnou zdravotní sestřičku s motivací pracovat na prestižní soukromé oční klinice.

ZDRAVOTNÍ SESTRA - ambulantní - Brno

LEXUM - oční klinika Brno. Možná hledáme právě vás! Šikovnou zdravotní sestřičku s motivací pracovat na prestižní soukromé oční klinice.

ZDRAVOTNÍ SESTRA - Tábor

LEXUM - oční klinika Tábor. Pro naši oční kliniku v Táboře hledáme posilu do týmu sestřiček.

VŠEOBECNÁ SESTRA - ambulantní - Praha Kyje

LEXUM - oční ambulance a optika Kyje. Možná hledáme právě vás!