Kariéra

Oční kliniky LEXUM jsou nejvýznamnějším zaměstnavatelem v oblasti jednodenní chirurgické oční péče.

Na našich klinikách pracuje více než 430 zaměstnanců z řad lékařů, zdravotních sester, optometristů, sanitářů, recepčních a administrativních pracovníků.

Zaměstnance motivujeme nejen nadstandardním mzdovým ohodnocením, ale i benefity a transparentní, vstřícnou a příjemnou firemní kulturou.

LÉKAŘ/KA OFTALMOLOG – Praha Letňany, Kyje (relokační bonus 200 000 Kč)

LEXUM - Praha Letňany a Kyje. Hledáme zkušeného lékaře/lékařku (L2, L3) v oboru oftalmologie s chutí rozšířit náš tým v očních ambulancích v Praze Letňanech a Kyjích, vybavených moderní ...

LÉKAŘ OFTALMOLOG – Milovice (relokační bonus 200 000 Kč + ubytování).

LEXUM - Milovice. Hledáme zkušeného lékaře/lékařku v oboru oftalmologie s chutí rozšířit náš nový tým v Milovicích.

LÉKAŘ/KA OFTALMOLOG – Mladá Boleslav (relokační bonus 200 000 Kč + ubytování)

LEXUM - Mladá Boleslav. Hledáme zkušeného lékaře/lékařku v oboru oftalmologie s chutí rozšířit náš tým v očních ambulancích v Mladé Boleslavi.

LÉKAŘ/KA OFTALMOLOG - Brno

LEXUM - Brno. Hledáme lékaře/lékařku v oboru oftalmologie s chutí rozšířit náš tým v Brně.

LÉKAŘ/KA OFTALMOLOG CHIRURG - Ostrava (náborový příspěvek)

LEXUM - oční klinika Ostrava. Hledáme zkušeného lékaře/lékařku chirurga v oboru oftalmologie s chutí rozšířit náš tým v Ostravě.

LÉKAŘ/KA OFTALMOLOG – Tábor (náborový příspěvek, relokační bonus 200 000 Kč + ubytování)

LEXUM - Tábor. Hledáme zkušeného lékaře/ku v oboru oftalmologie (L2 po kmeni nebo L3 po atestaci) s chutí rozšířit náš tým na oční klinice v Táboře, vybavené moderní zdravotnickou technikou a ...

OPTOMETRISTA (m/ž) - Praha

Rozšiřujeme tým pražských optik a hledáme optometristu (m/ž), který se skvěle odborně postará o naše zákazníky a chce pracovat v pěkné moderní optice!

VŠEOBECNÁ SESTRA - Praha Modřany

LEXUM - oční klinika Modřany. Možná hledáme právě vás! Šikovnou zdravotní sestřičku s motivací pracovat na prestižní soukromé oční klinice.

ZDRAVOTNÍ SESTRA - sálová - Praha Budějovická

LEXUM - oční klinika Budějovická. Hledáme zkušenou sestřičku, která rozšíří náš tým na nitroočních sálech.

ZDRAVOTNÍ SESTRA - ambulantní - Praha Budějovická

LEXUM - oční klinika Budějovická. Možná hledáme právě vás! Šikovnou zdravotní sestřičku s motivací pracovat na prestižní soukromé oční klinice.

VŠEOBECNÁ SESTRA - Brno

Hledáme šikovnou sestřičku, která rozšíří náš tým v Brně - pokud nemáte zkušenost přímo z oboru očního lékařství, nevadí, naše zkušené kolegyně Vás rády všemu naučí.

VŠEOBECNÁ SESTRA - sál/ambulance Ostrava

LEXUM - oční klinika Ostrava. Možná hledáme právě vás! Šikovnou zdravotní sestřičku s motivací pracovat na prestižní soukromé oční klinice, která má vzdělání Všeobecná sestra.