Kariéra

Oční kliniky LEXUM jsou nejvýznamnějším zaměstnavatelem v oblasti jednodenní chirurgické oční péče.

Na našich klinikách pracuje více než 300 zaměstnanců z řad lékařů, zdravotních sester, optometristů, sanitářů, recepčních a administrativních pracovníků.

Zaměstnance motivujeme nejen nadstandardním mzdovým ohodnocením, ale i benefity a transparentní, vstřícnou a příjemnou firemní kulturou.

ZDRAVOTNÍ SESTRA - ambulantní - Ostrava

LEXUM - oční klinika Ostrava. Možná hledáme právě vás! Šikovnou zdravotní sestřičku s motivací pracovat na prestižní soukromé oční klinice.

VŠEOBECNÁ SESTRA - Mladá Boleslav (náborový příspěvek)

LEXUM - oční klinika Mladá Boleslav. Možná hledáme právě vás! Šikovnou zdravotní sestřičku s motivací pracovat na prestižní soukromé oční klinice.

ZDRAVOTNÍ SESTRA - Brno

LEXUM - oční klinika Brno. Možná hledáme právě vás! Šikovnou zdravotní sestřičku s motivací pracovat na prestižní soukromé oční klinice.

OPTOMETRISTA/KA - Mladá Boleslav, Praha (náborový příspěvek)

LEXUM - oční klinika Mladá Boleslav a Praha. Možná hledáme právě vás! Optometristu/ku s chutí naučit se pracovat s moderní zdravotnickou technikou, který/á rozšíří náš tým na ambulantním ...

OPTOMETRISTA/KA - Praha

LEXUM - oční klinika Budějovická. Možná hledáme právě vás! Optometristu/ku s chutí naučit se pracovat s moderní zdravotnickou technikou, který/á rozšíří náš tým na ambulantním pracovišti i ...

OPTOMETRISTA/KA - Praha Modřany (náborový příspěvek)

LEXUM - Poliklinika Praha Modřany. Možná hledáme právě vás! Optometristu/ku s chutí naučit se pracovat s moderní zdravotnickou technikou, který/á rozšíří náš tým na ambulantním pracovišti i ...

OPTIK/ČKA - Praha (náborový příspěvek)

LEXUM - oční klinika Budějovická. Možná hledáme právě vás! Optika/čku s motivací pracovat na prestižní soukromé oční klinice.

OPTIK/ČKA - Mladá Boleslav (náborový příspěvek)

LEXUM - oční klinika Mladá Boleslav. Možná hledáme právě vás! Optika/čku s motivací pracovat na prestižní soukromé oční klinice.

KONZULTANT/KA - klientského centra - Praha

LEXUM - oční klinika Budějovická. Možná hledáme právě vás! Šikovnou konzultantku s motivací pracovat na prestižní soukromé oční klinice.

LÉKAŘ/KA - OFTALMOLOG - Mladá Boleslav (s ubytováním)

LEXUM - Mladá Boleslav. Hledáme zkušeného lékaře/lékařku v oboru oftalmologie s chutí rozšířit náš tým v očních ambulancích v Mladé Boleslavi.

LÉKAŘ/KA - OFTALMOLOG - Praha

LEXUM - oční ambulance Letňany. Hledáme zkušeného lékaře/lékařku (L2, L3) v oboru oftalmologie s chutí rozšířit náš tým v oční ambulanci v Praze Letňanech, vybavené moderní zdravotnickou technikou ...

LÉKAŘ/KA - OFTALMOLOG - Tábor (s ubytováním)

LEXUM - Tábor. Hledáme mladého nebo zkušeného lékaře/ku v oboru oftalmologie (L2 po kmeni nebo L3 po atestaci) s chutí rozšířit náš tým na oční klinice v Táboře, vybavené moderní zdravotnickou ...

RECEPČNÍ - soukromá oční klinika Praha

LEXUM - oční klinika Budějovická. Hledáme šikovnou recepční, která rozšíří náš tým.