Kariéra

Oční kliniky LEXUM jsou nejvýznamnějším zaměstnavatelem v oblasti jednodenní chirurgické oční péče.

Na našich klinikách pracuje více než 430 zaměstnanců z řad lékařů, zdravotních sester, optometristů, sanitářů, recepčních a administrativních pracovníků.

Zaměstnance motivujeme nejen nadstandardním mzdovým ohodnocením, ale i benefity a transparentní, vstřícnou a příjemnou firemní kulturou.

LÉKAŘ OFTALMOLOG – Mladá Boleslav (realok. bonus 200 000 Kč + ubytování)

LEXUM - Mladá Boleslav. Hledáme zkušeného lékaře/lékařku v oboru oftalmologie s chutí rozšířit náš tým v očních ambulancích v Mladé Boleslavi.

VŠEOBECNÁ SESTRA - Mladá Boleslav (náborový příspěvek)

LEXUM - oční klinika Mladá Boleslav. Možná hledáme právě Vás! Šikovnou zdravotní sestřičku s motivací pracovat na prestižní soukromé oční klinice.

ZDRAVOTNÍ SESTRA - Brno

LEXUM - oční klinika Brno. Možná hledáme právě vás! Šikovnou zdravotní sestřičku s motivací pracovat na prestižní soukromé oční klinice.

ZDRAVOTNÍ SESTRA - sálová - Praha (náborový příspěvek)

LEXUM - oční klinika Budějovická. Hledáme šikovnou sestřičku, která rozšíří náš tým na nitroočních sálech.

ZDRAVOTNÍ SESTRA - ambulantní - Praha (náborový příspěvek)

LEXUM - oční klinika Budějovická. Možná hledáme právě vás! Šikovnou zdravotní sestřičku s motivací pracovat na prestižní soukromé oční klinice.

VEDOUCÍ RECEPCE - soukromá oční klinika Praha a Mladá Boleslav (náborový příspěvek)

LEXUM - oční klinika Praha a Mladá Boleslav. Hledáme šikovnou vedoucí recepce, která rozšíří náš tým.

OPTOMETRISTA/KA - Ostrava

LEXUM - Ostrava. Možná hledáme právě vás! Optometristu/ku s chutí naučit se pracovat s moderní zdravotnickou technikou, který/á má vzdělání v oboru a rozšíří náš tým v Ostravě.

OPTOMETRISTA/KA - Brno

LEXUM - optika Brno. Možná hledáme právě vás! Optometristu/ku s chutí naučit se pracovat s moderní zdravotnickou technikou, který/á má vzdělání v oboru a rozšíří náš tým Brně.

TECHNIK - Ostrava

LEXUM - oční klinika Ostrava. Hledáme šikovného Technika, který rozšíří náš tým v Ostravě.

OPTOMETRISTA/TECHNIK - Praha

LEXUM - oční klinika Praha. Hledáme šikovného Optometristu/Technika, který rozšíří náš tým v Praze - Budějovická.

OPTIK/ČKA - Brno

LEXUM - oční klinika v Brně. Možná hledáme právě vás! Zkušeného Optika/čku který/á rozšíří náš tým. Praxe v oboru je podmínkou!

OPTIK/ČKA - Milovice - Nástup květen 2023

LEXUM - oční klinika Milovice. Možná hledáme právě vás! Optika/čku s motivací pracovat na prestižní soukromé oční klinice.

OPTIK/ČKA - Praha

LEXUM - oční kliniky na Praze 4. Možná hledáme právě vás! Optika/čku s motivací pracovat na prestižní soukromé oční klinice.

OPTIK/ČKA - Mladá Boleslav

LEXUM - oční klinika Mladá Boleslav. Možná hledáme právě vás! Optika/čku s motivací pracovat na prestižní soukromé oční klinice.

LÉKAŘ/KA OFTALMOLOG - CHIRURG - Mladá Boleslav (s ubytováním)

LEXUM - Mladá Boleslav. Hledáme zkušeného lékaře/lékařku chirurga v oboru oftalmologie s chutí rozšířit náš tým v očních ambulancích v Mladé Boleslavi.

LÉKAŘ - OFTALMOLOG - Praha Budějovická

LEXUM - oční ambulance Praha Budějovická. Hledáme zkušeného lékaře/ku (L2 po kmeni nebo L3 po atestaci) v oboru oftalmologie s chutí rozšířit náš tým na oční klinice v Praze, vybavené moderní ...

LÉKAŘ/KA - OFTALMOLOG - Praha Letňany

LEXUM - oční ambulance Letňany. Hledáme zkušeného lékaře/lékařku (L2, L3) v oboru oftalmologie s chutí rozšířit náš tým v oční ambulanci v Praze Letňanech, vybavené moderní zdravotnickou technikou ...

LÉKAŘ/KA - OFTALMOLOG - Tábor (s ubytováním)

LEXUM - Tábor. Hledáme mladého nebo zkušeného lékaře/ku v oboru oftalmologie (L2 po kmeni nebo L3 po atestaci) s chutí rozšířit náš tým na oční klinice v Táboře, vybavené moderní zdravotnickou ...