Náš spokojený klient zdolal nejvyšší horu Antarktidy! Gratulujeme!
Spokojení klienti jsou pro nás, na našich očních klinikách LEXUM, vždy tím největším oceněním. Jsme rádi, že řada z vás s námi sdílí nový pohled na svět, plný pestrých barev a ostrých jasných horizontů.

Publikováno 30. ledna 2020

Spokojení klienti jsou pro nás, na našich očních klinikách LEXUM, vždy tím největším oceněním. Jsme rádi, že řada z vás s námi sdílí nový pohled na svět, plný pestrých barev a ostrých jasných horizontů. Zajímavá reference k nám dorazila hned na začátku letošního roku až z Antarktidy. Napsal nám pan Hynek Tampier, který byl na zákroku na naší českobudějovické klinice LEXUM. Už z fotografií je dobře vidět, že i v tomto nekonečném ledovém království se hodí vidět bez brýlí jako ostříž.

Pan Hynek dobyl v polovině prosince 2019, ve 4členném týmu se známou moderátorkou Lucií Výbornou, kolegou Václavem Pištorou a profesionálním průvodcem Davidem Knillem, nejvyšší horu Antarktidy – Mount Vinson. Ke zdolání 4.892 metrů vysoké hory i k úspěšnému absolvování 13denního pochodu na skialpech se saněmi zpět na základnu mu srdečně gratulujeme.

Těšíme se na vaše další zajímavé reference. Budeme rádi, pokud se s námi a s těmi, kteří o laserové operaci zatím jen uvažují, podělíte o své zkušenosti a napíšete nám, jaký je život bez brýlí a kontaktních čoček.

 

Jak probíhala celá polární výprava, se můžete podívat na tomto videozáznamu ZDE