Pražský seminář kliniky Lexum navštívilo více než 80 oftalmologů
Ve středu 20. března 2019 proběhl další odborný seminář oční kliniky Lexum, tentokrát v příjemném prostředí Art Restaurantu v pražském Mánesu. Více než 80 oftalmologů z Prahy a Středočeského kraje nejprve přivítal generální ředitel sítě očních klinik Lexum PharmDr. Michal Krejsta, MBA, s příznačně nazvanou prezentací

Publikováno 21. března 2019

Ve středu 20. března 2019 proběhl další odborný seminář oční kliniky Lexum, tentokrát v příjemném prostředí Art Restaurantu v pražském Mánesu. Více než 80 oftalmologů z Prahy a Středočeského kraje nejprve přivítal generální ředitel sítě očních klinik Lexum PharmDr. Michal Krejsta, MBA, s příznačně nazvanou prezentací "Společná cesta vpřed s Lexum".

Zleva: PharmDr. Michal Krejsta, MBA, Ing. Ondřej Pastucha, MUDr. Pavel Němec, MUDr. Silvie Zapletalová, Doc. MUDr. Zuzana Hlinomazová, Ph.D. 

V další části programu seznámil přítomné primář MUDr. Ivan Fišer, Ph.D., s různými způsoby léčby makulárních afekcí a představil nově otevřená Centra pro anti-VEGF terapii. Docentka MUDr. Zuzana Hlinomazová, Ph.D., následně vystoupila s prezentací "Nitrooční čočky a VPMD", klinické využití vyšetření OCT angio pak přiblížil MUDr. Pavel Němec.

Na závěr odborné části pak představila primářka MUDr. Silvie Zapletalová celý tým lékařů a specialistů pražské kliniky Lexum a pozvala přítomné k osobní návštěvě a prohlídce naší kliniky. Neformální diskuse mezi účastníky semináře a lékaři pražské oční kliniky Lexum následně pokračovala až do večerních hodin.