"Šest hodin po zákroku jsem viděla lépe než předtím s brýlemi. Všem mohu kliniku Lexum jenom doporučit."
Velmi si vážíme všech, kteří již 30 let rozšiřují počet spokojených klientů naší Lexum rodiny. Rádi se s vámi podělíme o jejich osobní zkušenosti a hodnocení.
"Šest hodin po zákroku jsem viděla lépe než předtím s brýlemi. Všem mohu kliniku Lexum jenom doporučit."
Mistr výroby
"Absolvovala jsem na českobudějovické klinice Lexum laserový zákrok a nyní jsem velmi šťastná."
Pokladní
"Překvapilo mě, že bylo vše za chvilku hotové. Teď si již užívám úplně bez brýlí. Všem můžu zákrok jen doporučit!"
Výkonný ředitel
"I v případě strachu ze zákroku, jako jsem měla já, se o vás dokážou postarat a skutečně uklidnit. Všem kliniku Lexum doporučuji, není se čeho bát."
Sociální pracovník
"Samotný zákrok byl proveden neuvěřitelně rychle, zároveň s humorem :-) Výsledek operace je prostě skvělý!"
Administrátor
"Super vidění hned několik hodin po zákroku. Strach ze zákroku byl zbytečný. Jen škoda, že jsem nešla dříve."
Marketing
"Často sportuji a nezávislost na brýlích je proto pro mě velice důležitá. Jsem ráda, že jsem se odhodlala - s viděním po zákroku jsem velice spokojena."
vědecký pracovník v oftalmologii
"Jako člověk, který vidí výsledky refrakční chirurgie každý den, můžu jen konstatovat, že zákrok splnil mé očekávání."
optometrista
"Rozhodla jsem se pro laserový zákrok na klinice Lexum, protože brýle ani kontaktní čočky mi při cvičení úplně nevyhovovaly. Doporučila bych ho všem, kteří ještě váhají."
senior účetní
"Už to budou dva měsíce, co jsem po operaci obou očí, a jsem naprosto spokojená a skutečně nadšená. Po 30 letech nepotřebuji brýle ani kontaktní čočky."
účetní
"Lexum mi změnil život k lepšímu. Pokud někdo váhá nebo má strach, tak opravdu není žádný důvod. Asi do dvou hodin po operaci jsem viděl výsledky. Vše bylo najednou tak krásné..."
muzikálový herec
"Kolegům jsem na velkém jevišti neviděl do tváře. Krátce po operaci jsem začal objevovat ten rozdíl. Barvy byly najednou mnohem kontrastnější. Všechno bylo mnohem výraznější. A do dálky jsem viděl jako nikdy předtím."
herec a zpěvák
"Nikdy nezapomenu na první ráno po operaci, kdy jsem stála v absolutním úžasu na balkoně a dívala se do kraje. Poznávám lidi na ulici, mohu nosit sluneční brýle, sportovat... Prostě zázrak!"
praktická lékařka
"Jsem moc ráda, že jsem se odhodlala. Mé obavy byly zbytečné. Užívám si života bez brýlí."
"Již 2. den po zákroku vidíte zcela bez jakýchkoliv problémů. Tuto operaci doporučuji naprosto každému, není na co čekat. Je to pro mne zázrak!"
"Kliniku Lexum doporučuji všude kudy chodím. Naprosto profesionální přístup. Díky Lexum vidím svět jasněji."
"Skvělá péče před, ale zejména po operaci oka. Rozhodně doporučuji všem, i těm, kteří mají obavy či strach. Výsledek po operaci je úžasný."
"Absolvoval jsem laserový zákrok na vaší klinice. Děkuji lékařskému týmu za návrat zraku. Vše na jedničku."
"Jsem po zákroku naprosto spokojen. Velice jsem ocenil také celkovou profesionalitu a přístup personálu kliniky Lexum k pacientovi."
IT technik
"Na klinice jsem se cítila příjemně, personál byl milý a vstřícný."
Administrativní pracovnice
"Není nad to vše vidět krásně a hlavně bez brýlí."