Nitrooční čočky

Implantace prémiové nitrooční čočky může být řešením především pro klienty, pro něž není laserová korekce vhodná nebo dostatečná. Při tomto zákroku dochází k výměně původní poškozené čočky za čočku umělou, která dokáže korigovat refrakční vady a snižuje, případně zcela eliminuje závislost na brýlích či kontaktních čočkách.

Moderní prémiové nitrooční čočky dokáží zlepšit klientovo vidění jak na blízko, tak i do dálky a také na střední vzdálenosti. V nabídce jsou nitrooční čočky předních světových výrobců (Carl Zeiss, Alcon, Bausch & Lomb, AMO a dalších).

Nosíte brýle na čtení? I pro Vás máme řešení!

Vetchozrakost neboli ztrátu přirozeného zaostřování oční čočky na blízké předměty nelze popsat jako onemocnění. Nejedná se o oční vadu v pravém smyslu slova, ale v podstatě jde o přirozený důsledek stárnutí organismu, kdy s přibývajícím věkem dochází ke změně struktury oční čočky. Naše oční čočka postupně ztrácí pružnost a schopnost akomodace. Právě to nám pomáhá zaostřit na předměty v blízké vzdálenosti.

S vetchozrakostí (presbyopií) si umíme poradit sofistikovaným laserovým programem nebo dokonalými multifokálními, trifokálními či torickými nitroočními čočkami. Při komplexním, více než dvouhodinovém, vstupním vyšetření a s pomocí nejmodernějších přístrojů a sérií testů odhalíme každou nedokonalost Vašeho oka. A naši lékaři Vám vyberou to nejlepší řešení pro Vaše oči.

Herečka Dana Batulková již nepotřebuje brýle na čtení. Jak se jí změnil život po zákroku na pražské klinice LEXUM, si můžete přečíst ZDE.


Program PREMIUM LENS 19.900 Kč/oko

Základní program pro řešení refrakčních vad výměnou čočky (základní prémiové nitrooční čočky v kategorii asférická, torická, bifokální).

Program PREMIUM LENS PLUS 29.900 Kč/oko

Program pro komplexní řešení refrakčních vad výměnou čočky (prémiové nitrooční čočky v kategorii trifokální a multifokální).

KDE NÁS NAJDETE

Brno

České Budějovice

Ostrava

Praha

Tábor