Ve středu 6. září jsme slavnostně otevřeli novou oční optiku v Bondy Centru v Mladé Boleslavi - Síť očních klinik Lexum
Ve středu 6. září jsme slavnostně otevřeli novou oční optiku v Bondy Centru v Mladé Boleslavi
Nová oční optika nabízí klientům expresní zhotovení brýlí, krátké objednací termíny či možnost online objednání.

11. září 2023

Po slavnostním prestřižení pásky se slova ujal obchodní ředitel Lexum ČR a SR Ing, Ondřej Pastucha a manažer optik Lexum Petr Hornych, DiS.

„Naším cílem je expandovat a rozšiřovat síť našich optik do všech lokací, ve kterých disponujeme očními klinikami a ambulancemi. A to nejen v České republice, ale i na Slovensku, kde plánujeme do konce roku otevřít první oční optiku v prostorách oční kliniky Lexum v Trenčíně“, říká Ing. Ondřej Pastucha, obchodní ředitel sítě očních klinik, ambulancí a optik Lexum ČR a SR.

Naši klienti preferují zejména profesionalitu a individuální přístup, kvalitu poskytovaných služeb a krátké objednací termíny. To všechno jim jsme bez výhrad schopni garantovat. Díky týmu vysoce kvalifikovaných optometristů a nadstandardnímu technologickému vybavení jsme schopni na místě řešit i komplikovanější případy“, uvádí Petr Hornych, Dis., manažer očních optik Lexum.

Oční optika nabízí měření zraku pomocí nejmodernějšího diagnostického přístroje Eye Genius od společnosti Hoya. Nově vyvinutý přístroj sestává ze tří částí – optotypu na dálku, optotypu na blízko a tabletu nebo iPadu, který ovládá klient sám. Jedná se tedy o zcela výjimečné interaktivní vyšetření, na kterém klient participuje společně s vyšetřujícím optometristou. „Díky tomuto měření je možné zcela přesně vyhodnotit sebemenší odchylky v postavení očí a tento problém pak řešit individuálně s každým klientem,“ dodává Petr Hornych, Dis. 

Klienti budou moci využít také vyšetření pomocí unikátní technologie automatizovaného centrování brýlí a čoček VisuReal Master od společnosti Hoya.Přesné vycentrování je nezbytně důležité pro maximální komfort vidění. Jedinečným benefitem oční optiky je také vlastní zábrusové centrum, díky kterému nabízíme expresní zhotovení brýlí. 

V sortimentu oční optiky je kolekce brýlí vysoce kvalitních optických značek a nadstandardní výběr slunečních brýlí. Otevřená kapacita vyšetřoven na měření zraku či krátké objednací termíny na refrakci jsou samozřejmostí. Klienti mohou využít také možnosti online objednání.

Petr Hornych, DiS., Ing. Ondřej Pastucha a Ing. Lucie Hýblová při slavnostním přípitku