Lexum zimní cyklus vzdělávacích webinářů se může pochlubit rekordní účastí oftalmologů
Síť očních klinik Lexum pravidelně pořádá vzdělávací webináře pro ambulantní oční lékaře s účastí kapacit z oboru. Vzdělávací́ akce jsou hodnoceny kreditními body.

Publikováno 31. března 2021

Témata oftalmologických webinářů Lexum jsou vždy aktuální. Společně s odborníky z očních klinim Lexum sdílíme s oftalmology současné zkušenosti z klinik z různých segmentů v oboru oční péče. Také proto se seminářů pravidelně účastní přední specialisté z našich klinik.

Zimní cyklus webinářů se věnoval 

  • vitreoretinální chirurgii,
  • léčbě rohovky a problematice suchého oka,
  • věkem podmíněné makulární degeneraci,
  • refrakci a glaukomu.

Zimní řady webinářů se zúčastnilo více než 1.000 posluchačů z řad ambulantních oftalmologů. Lékaři pozitivně hodnotí zejména praktický přínos pro denní praxi v ambulancích, zkušenosti přednášejících lékařů a rozsáhlé znalosti oblasti oční medicíny.

PharmDr. Michal Krejsta, MBA, generální ředitel sítě očních klinik Lexum, říká: V cyklu zimních webinářů byli všichni přednášející lékaři profesionální, srozumitelní i poutaví, což dokazují zvyšující se tendence počtu účastníků na webinářích i pozitivní zpětná vazba. Celkový počet účastníků druhé série byl dvojnásobný oproti první jarní vlně.”

Vysílací studio Lexum webinářů 

 Doc. MUDr. Zuzana Hlinomazová, Ph.D., lékařská ředitelka sítě očních klinik Lexum, říká: 

Doc. MUDr. Zuzana Hlinomazová, Ph.D., lékařská ředitelka sítě očních klinik Lexum

Děkuji všem přednášejícím za obrovský kus práce, který odvedli při pečlivé přípravě a prezentaci svých sdělení v této nelehké době. Vysoká odbornost našich lékařů byla na první pohled znát, a to v celém cyklu online seminářů. Velká sledovanost je toho důkazem.”

Další online oftalmologický webinář Lexum se bude konat na podzim 2021.