Lexum zimní cyklus vzdělávacích webinářů se může pochlubit rekordní účastí oftalmologů - Síť očních klinik Lexum
Lexum zimní cyklus vzdělávacích webinářů se může pochlubit rekordní účastí oftalmologů
Síť očních klinik Lexum pravidelně pořádá vzdělávací webináře pro ambulantní oční lékaře s účastí kapacit z oboru. Vzdělávací́ akce jsou hodnoceny kreditními body.

31. března 2021

Témata oftalmologických webinářů Lexum jsou vždy aktuální. Společně s odborníky z očních klinim Lexum sdílíme s oftalmology současné zkušenosti z klinik z různých segmentů v oboru oční péče. Také proto se seminářů pravidelně účastní přední specialisté z našich klinik.

Zimní cyklus webinářů se věnoval 

  • vitreoretinální chirurgii,
  • léčbě rohovky a problematice suchého oka,
  • věkem podmíněné makulární degeneraci,
  • refrakci a glaukomu.

Zimní řady webinářů se zúčastnilo více než 1.000 posluchačů z řad ambulantních oftalmologů. Lékaři pozitivně hodnotí zejména praktický přínos pro denní praxi v ambulancích, zkušenosti přednášejících lékařů a rozsáhlé znalosti oblasti oční medicíny.

PharmDr. Michal Krejsta, MBA, generální ředitel sítě očních klinik Lexum, říká: „V cyklu zimních webinářů byli všichni přednášející lékaři profesionální, srozumitelní i poutaví, což dokazují zvyšující se tendence počtu účastníků na webinářích i pozitivní zpětná vazba. Celkový počet účastníků druhé série byl dvojnásobný oproti první jarní vlně.”

Vysílací studio Lexum webinářů 

 Doc. MUDr. Zuzana Hlinomazová, Ph.D., lékařská ředitelka sítě očních klinik Lexum, říká: „Děkuji všem přednášejícím za obrovský kus práce, který odvedli při pečlivé přípravě a prezentaci svých sdělení v této nelehké době. Vysoká odbornost našich lékařů byla na první pohled znát, a to v celém cyklu online seminářů. Velká sledovanost je toho důkazem.”

Doc. MUDr. Zuzana Hlinomazová, Ph.D., lékařská ředitelka sítě očních klinik Lexum

Další online oftalmologický webinář Lexum se bude konat na podzim 2021.