Translations:

Proč jsme nejvyhledávanější
oční klinikou ve střední Evropě?

Máme největší tým specialistů ve střední Evropě

Na našich klinikách pracuje 40 lékařů a více než 200 zdravotních sester, optometristů a techniků. Díky tomu Vám můžeme nabídnout zcela komplexní znalosti a služby v oblasti oftalmologie a vy tak máte jistotu, že pokud jde o Vaše oči, můžete se vždy obrátit na Lexum.

Náš tým se skládá ze zkušených odborníků. Seznamte se s nimi.

Naše služby patří k nejkomplexnějším v České republice. Na oční klinice Lexum působí velmi zkušení specialisté v oboru, kteří využívají nejmodernější technologické zázemí, jež je ve světě dostupné.
MUDr. Věra Kalandrová

Naše zkušenosti jsou vidět

Už více než 25 let Vám pomáháme vidět lépe. Za tu dobu jsme provedli přes 500 000 úspěšných léčebných zákroků. Mezi těmi, kterým jsme pomohli vidět lépe, nejsou jen známé osobnosti, umělci nebo vrcholoví sportovci. Většinu tvoří lidé, kteří se prostě rozhodli vyřešit své problémy s viděním bez kompromisů

Pokud jde o výběr kliniky, určitě bych dala na doporučení pacientů. Vybírejte pracoviště, které má s danou problematikou bohaté a dlouhodobější zkušenosti. Špičková pracoviště investují do vzdělání svých zaměstnanců a v praxi používají nejmodernější postupy a materiály, jaké současná věda nabízí.
doc. MUDr. Zuzana Hlinomazová, Ph.D.

U nás Vám pomáhají jen ty nejmodernější lékařské přístroje

V rámci programu Carl Zeiss Partnership se exkluzivně podílíme na vývoji nových technologií předního světového výrobce optiky. Pravidelně investujeme desítky milionů korun do laserů, ultrazvukových přístrojů, aberometrů, fakoemulsifikačních přístrojů nebo počítačových optických tomografů. I když máme to nejmodernější vybavení, jsme přesvědčení, že nejdůležitější je vždy lékař, který zákrok provádí.

Průlomem v refrakční chirurgii je používání takzvaného femtosekundového laseru, který nám umožňuje operovat s více než 99% přesností.
MUDr. Urania Tavandzi

Máme unikátní znalosti a zkušenosti

Zkušenost našeho týmu odborníků vychází z dlouhé tradice nejlepších očních univerzitních klinik Čech a Moravy, slavné pařížské kliniky Hôtel-Dieu a jedné z nejrenomovanějších amerických klinik Massachusetts, Eye and Ear Infirmary Harvardské univerzity v Bostonu. Jako první v Čechách jsme provedli laserovou korekci zraku. Sledujeme a podílíme se na vývoji nových postupů a technologií. Naši lékaři dlouhodobě spolupracují s 1. Lékařskou fakultou Univerzity Karlovy a pravidelně operují na prestižních zahraničních klinikách.

Záleží nejen na technologii, ale hlavně na zkušenostech operatéra. Zákrok je totiž jen tak dobrý, jak dobrý je lékař, který ho provádí.
MUDr. Alena Holubová

Každý náš klient má jiný pohled na svět

Víme, že každé oko je jedinečné a každý náš klient má jiné požadavky. Jste profesionální řidič? Sportujete, plavete nebo pracujete na počítači? Každý životní styl vyžaduje trochu jiný způsob řešení. Každému proto věnujeme tolik času, který je zapotřebí k tomu, abychom dokonale poznali nejen jeho oční vadu, ale i jeho životní styl a potřeby.

Nezáleží na tom, jestli máte půl dioptrie nebo dvacet dioptrií. Výběrem optimální metody a strategie léčby ušité každému pacientovi na míru dnes můžeme zkorigovat téměř každou vadu.
MUDr. Silvie Zapletalová

Za 15 minut uvidíte lépe

Díky důkladné přípravě, detailnímu poznání Vašich očí, nejmodernějším přístrojům a precizní práci našich lékařů umíme laserové korekce očních vad a operace šedého zákalu provádět bezbolestně, bezpečně a za 15 minut. Většina lidí si myslí, že laserová korekce očí nebo odstranění šedého zákalu je dlouhý a bolestivý zákrok. Opak je pravdou. Při zákroku ani po něm bolest necítíte, probíhá ambulantně a nečekaně rychle.

Laserové operace je dnes možné provádět s extrémní přesností a bezpečností. Patří k nejbezpečnějším v medicíně a pravděpodobnost nějakého problému je nižší, než když nosíte kontaktní čočky.
Prof. MUDr. Martin Filipec, CSc.

Největší cenu má pro nás dokonalý výsledek a Vaše spokojenost

Našim klientům nabízíme celou řadu řešení v různých cenových hladinách. Nikdy Vám však neporučíme něco, o čem nejsme přesvědčení, že je pro Vás nejlepší. Za naše ceny Vám nabízíme evropskou úroveň léčby bez kompromisů. Důkazem kvality sítě očních klinik Lexum jsou desetitisíce spokojených klientů, kteří naši kliniku doporučují svým blízkým. Orientační ceny najdete u každé služby.

Ve spokojenosti pacienta se odráží nejenom úspěšná léčba, odborná péče a přístup lékaře k nemocnému, ale z lidského hlediska i porozumění „jeho bolesti“. Z tohoto pohledu je spokojenost pacienta pro každého lékaře skutečně oceněním jeho práce.
MUDr. Eliška Birndtová

Máme důvěru, která se jen tak nevidí

Celkem 7 z 10 z Vás k nám přichází na doporučení našich bývalých pacientů. To je pro nás ten největší závazek, abyste byli spokojení i vy. Jsme hrdí, že mezi našimi klienty je i více než 1200 lékařů a jejich blízkých, kterým jsme pomohli vidět lépe.

Nedávno jsme udělali výzkum pacientů, které jsme operovali začátkem 90. let. Celkem 98 % z nich bylo i po tak dlouhé době s výsledkem zcela spokojeno.
MUDr. František Maršák

Jako jediná oční klinika v České republice a střední Evropě Vám můžeme nabídnout komplexní oftalmologickou péči

Naší výhodou je, že máme nejpočetnější tým specialistů, kteří svými znalostmi a zkušenostmi dokážou léčit všechny druhy Vašich problémů se zrakem. Díky tomu máte jistotu, že nám neunikne ani ten sebemenší detail a v každé fázi léčby můžeme spoléhat na špičkové odborníky, kteří mají po ruce nejmodernější lékařské vybavení.

Vybavení a odborná kvalifikace našich specialistů i celých týmů řadí naši kliniku ke světové špičce. Dokládají to studie, jichž se účastníme.
MUDr. Ivan Fišer, Ph.D.

lidske oko

Pohled do historie naší kliniky

Síť očních klinik Lexum vznikla v roce 1993. Před 25 lety jsme byli u první laserové korekce zraku v Čechách. Od té doby jsme dostali důvěru našich klientů při více než 500 000 úspěšných zákrocích. Mezinárodní studie kvality ECOS nás zařadila mezi nejlepší evropské kliniky.

vysetreni zraku

Díváme se dopředu

Když chcete být nejlepší, musíte neustále vymýšlet, jak dělat svoji práci ještě lépe. Proto se zapojujeme do vývoje nových materiálů, lékařských přístrojů nebo nových léčebných postupů.

Srdce vidí víc než oči

Od svého založení provádíme humanitární expedice na místa, kam se většinou lékařská péče nedostane. Profesor Filipec se jako první bílý lékař vydal za venezuelskými indiány zkoumat a léčit říční slepotu, kromě toho učil transplantovat oční rohovky ve válkou zničeném Afghánistánu a jeho stopy najdete i v nejchudších afrických zemích, jako je Burkina Fasso, Rwanda nebo Etiopie, kde se v rámci mezinárodního projektu Světlo pro svět (Light for the World) účastnil mise na rozvoj léčby šedého zákalu, který je v těchto zemích nejčastější příčinou slepoty. Přečtěte si o našich misích v magazínu Lexum.

KDE NÁS NAJDETE

Brno

České Budějovice

Ostrava

Praha

Tábor