"Lexum chválím za příkladnou péči o pacienty. Byl jsem moc a moc spokojen, až nadšen."
Velmi si vážíme všech, kteří již 30 let rozšiřují počet spokojených klientů naší Lexum rodiny. Rádi se s vámi podělíme o jejich osobní zkušenosti a hodnocení.
"Lexum chválím za příkladnou péči o pacienty. Byl jsem moc a moc spokojen, až nadšen."
"Tímto děkuji panu MUDr. Matuškovi i celému týmu oční kliniky Lexum v Českých Budějovicích. Díky nim opět vidím jasně a ostře. Rozhodně mohu doporučit."
"Nyní vidím i bez brýlí jako nikdy. Chci tímto poděkovat a vyjádřit veliké uznání MUDr. Matuškovi a jeho operačnímu týmu."
"Kliniku Lexum v Českých Budějovicích budu všem doporučovat. Děkuji celému týmu za profesionalitu a velmi příjemný přístup ke klientům."
"Chtěla bych moc poděkovat celému personálu za lidský a profesionální přístup."
"Jsem nadšen jednak kvalitou výkonu, tak i profesionálním přístupem personálu na všech úrovních. Takto si představuji profesionální péči o pacienta."
"Perfektní lékařské služby, velmi dobrá organizace pro pacienty, celkové hodnocení dávám 1*."
"Chtěla bych poděkovat celému kolektivu lékařů a sester oční kliniky Lexum. Jsou to lidé na pravém místě, jejich ochota a jednání se jen tak nevidí."
"S takovou ochotou a přístupem celého personálu jsem se už dlouho v žádném zdravotnickém zařízení nesetkala."
"Tým Lexum vytvořil při operaci velmi příjemnou atmosféru, že jsem se na sále cítila jako doma. S výsledkem operace šedého zákalu jsem spokojená a všem mnohokrát děkuji."
"Po operaci šedého zákalu jsem se cítila jak znovuzrozená. Všem pracovníkům oční kliniky patří můj srdečný dík."
"Děkuji převážně paní docentce Hlinomazové za velice milé jednání, které zmírnilo moje obavy z operace."
"Děkuji za osobní přístup k mému očnímu problému, vše probíhalo v klidné atmosféře a jednání ošetřujícího personálu bylo přívětivé."
"Z původně nouzového řešení (neustálé odklady operace na bližší klinice) se vyklubalo to nejlepší, co můj zrak mohlo potkat. Díky Lexum."
"Touto cestou bych chtěl velmi poděkovat celému ostravskému týmu kliniky Lexum."
"Na klinice je vše perfektně zorganizováno, vše na sebe navazuje. Velmi příjemné prostředí a moc milé a vstřícné sestřičky, perfektní přístup paní primářky."
"Jsem více než spokojená, jsem nadšená. Setkala jsem se s dokonalou péčí, profesionálním přístupem, vlídností, trpělivostí, porozuměním."
Důchodkyně