"Pár dnů po zákroku jsem v úžasu a nadšená z neuvěřitelného nového zorného pohledu, jak na dálku, tak i na blízko. Děkuji MUDr. Vaníčkovi a všem, kteří se na mém zákroku podíleli."
Velmi si vážíme všech, kteří již 30 let rozšiřují počet spokojených klientů naší Lexum rodiny. Rádi se s vámi podělíme o jejich osobní zkušenosti a hodnocení.
"Pár dnů po zákroku jsem v úžasu a nadšená z neuvěřitelného nového zorného pohledu, jak na dálku, tak i na blízko. Děkuji MUDr. Vaníčkovi a všem, kteří se na mém zákroku podíleli."
"Vidím, co jsem dříve neviděl, krásné barvy. Otevírá se mi nový svět. Přinášíte světlo tam, kde je tma a šero. Otevíráte pohledy do nových dnů."
"Když jsem dnes ráno šla na Oční kliniku Lexum na kontrolu a pozorovala rozdíly mezi pohledem mého pravého odoperovaného oka a levého, kterého to teprve čeká, šla jsem do kolen a rozbrečela se se slovy ,,do mého života vstoupilo světlo"."
"Strach a obavy kvůli operaci a všemu, co následuje, odešly. Místo toho pocit úlevy, nadšení a vděčnosti. Výsledky po operaci jsou výborné."
"Absolvoval jsem laserový zákrok na vaší klinice. Děkuji lékařskému týmu za návrat zraku. Vše na jedničku."
"Moc děkuji všem. Velmi jsem se bála, ale díky milému, lidskému a profesionálnímu přístupu všech bylo po strachu."
"Viděla jsem, co dříve ne, hlavně kopečky Českého Středohoří, které moc miluji. Děkuji moc!"
"Děkujeme panu primáři MUDr. Cholevovi a paní MUDr. Wolkové za mimořádný lidský, empatický, odborný a ve všech směrech úžasný přístup."
"K oční klinice Lexum máme letitou důvěru. Děkuji panu primáři MUDr. Fučíkovi a jeho týmu za skvěle odvedenou operaci šedého zákalu."
"Z celého srdce děkuji celému úžasnému a sehranému týmu kliniky Lexum. Jsem Vám všem velice vděčná za znovunabytí možnosti opravdu vidět svět se všemi jeho barvami a krásami."
"Děkuji celému týmu oční kliniky Lexum za záchranu zraku."
"Čeká mě ještě druhé oko a po prvním zákroku jsem bez strachu. Děkuji za špičkovou péči na Vaší klinice."
"K tomuto pracovišti mám velkou důvěru. Vyšetření proběhlo na jedničku.“
"Určitě bych všem kliniku Lexum doporučila. Krásné a čisté prostředí a vstřícný personál."
"Pacient k Vám na kliniku přichází s obavami a strachem. Jde přece o oči. Ale vždy operatéři pacienta uklidní a povzbudí. Výsledek je, že k Vám vždy přicházím s velkou důvěrou."
"Vše probíhalo v klidu a dobře organizovaně, bez zbytečných prostojů. Operatér MUDr. Němec mi vše vysvětlil a pro uklidnění popisoval postup operace."
"Krásný výsledek v podobě návratu zraku. Neuvěřitelně krásný pocit, když člověk zase vidí, a vidí to, co léta či měsíce neviděl. Děkuji za veškerou péči."
"Díky lékařům a sestřičkám v Lexum zase dobře vidím, svět se projasnil, vrátil mě do života."
"Tatínek 81 let měl z operace hrozný strach. Váš personál byl velice milý a s obrovským klidem mu vše vysvětlovali, všichni byli skvělí."
"Děkuji Lexum za milý přístup a lidskost při všech jednáních, vyšetřeních a naprosto bezbolestných operacích, při kterých jsem díky profesionálnímu a přitom klidnému a lidskému přístupu vůbec neměla pocit strachu."
"Po operaci opět můžu číst a jsem za to ráda. Všichni byli moc hodní a milí."