"Dnes si díky laserové operaci naplno užívám život bez brýlí. Moje velké poděkování patří panu doktoru Ventrubovi za jeho naprosto profesionální přístup. Mohu bez váhání doporučit každému, kdo o zákroku uvažuje."
Velmi si vážíme všech, kteří již 30 let rozšiřují počet spokojených klientů naší Lexum rodiny. Rádi se s vámi podělíme o jejich osobní zkušenosti a hodnocení.
"Dnes si díky laserové operaci naplno užívám život bez brýlí. Moje velké poděkování patří panu doktoru Ventrubovi za jeho naprosto profesionální přístup. Mohu bez váhání doporučit každému, kdo o zákroku uvažuje."
"Stále byl na blízku někdo, kdo o mne ochotně pečoval."
"Po operaci se nám svět opět rozjasnil. Byli jsme oba nadšeni. Rádi bychom vyjádřili svůj velký dík a zároveň obdiv a úctu všemu personálu Oční kliniky Lexum v Praze."
"Dříve jsem viděla jen obrysy dětí ve třídě a nedokázala rozeznat ani žáky v první lavici. Už po cestě na kontrolu do Lexum jsem zírala, rozhlížela se po kopcích a radovala se. Děti se mi smály, jako kdybych nikdy v životě neviděla les."
učitelka
"Jak je člověk starší a nejistý, tak se chytá každého stébla, které je na blízku. A v Lexum byl opravdu vstřícný kolektiv. Velmi mi pomohl. Ohleduplnost, důvěra a vřelost."
"Ať se nikdo nebojí, protože jsem opravdu od rozkapání očí až po opuštění sálu žádnou bolest necítila. Řeknou Vám, co a jak, a to je super, to člověka uklidňuje. Za mě dobře investované peníze."
"Připadám si zase mladší. Když máme sraz z vysoké školy nebo s kamarády, jsem jediná, která ty brýle na jídelní lístek nevytahuje. To mi dělá dobře."
"Bez brýlí jsem již téměř vůbec nepoznával lidi. A když jsem měl brýle a chtěl si přečíst zprávu na telefonu, musel jsem je neustále sundávat. Nyní vidím skvěle na obě vzdálenosti, jsem opravdu nadšený."
hasič (technik), 46 let
"Děláte svou práci úžasně a budu vám do konce života vděčná. Je to zázrak. Až se mi chce brečet. Děkuji."
"Kliniku všem vřele doporučuji. Zvláště bych pak vyzdvihla vstřícný přístup a profesionalitu MUDr. Ventruby a Mgr. Vlasáka."
"Tak jak vidím dnes, jsem neviděla celých dvacet let, co jsem bojovala s brýlemi. Je to nádherný pocit. Každé ráno, když se probudím, jsem vám vděčná za to, že pro nás "brýlovce" děláte na klinice Lexum zázraky."
Účetní
"Díky Vám znovu objevuji svět. Všímám si detailů a barev, které jsem dřív neviděla. Děkuji MUDr. Fučíkovi a celému týmu Lexum."
Učitelka
"Potkávám lidi, které jsem léta neviděl. Vidím zase hvězdy. Svět se mi jeví mnohem hezčí... a snad i barevnější."
"Vaše pracoviště jsem zvolil kvůli maximální spokojenosti po první operaci. Chtěl bych poděkovat MUDr. Fučíkovi a kolektivu kliniky Lexum za výbornou péči."
"Díky Vám mám opět nádherné oči!!! Je to nepopsatelný pocit!!! Při pohledu do zrcadla si vždycky řeknu: paní doktorko Flemrová, patří Vám obrovský dík!!!"
"Dnes je to rok a půl, co se mi stala mozková příhoda, a asi rok a čtvrt léčení u Mgr. Vlasáka. Vrátila jsem se zpět do života a nikdy mu nebudu moci více poděkovat, co pro mě udělal."
"Již druhý den, když můžete sundat náplast, přichází dojetí a srdce je plné vděku. Že najednou vidíte. Nepřestanu vás všude chválit."
"Samotná profesní odbornost je nezpochybnitelná, ale jde i o atmosféru celého pracoviště. Není zde cítit nervozita, spěch, naopak - pacient se cítí uklidněný, v pozitivním očekávání zlepšení svého zdraví."
„Na operačním sále jsem se cítil skvěle. Všichni o mě pečovali jako v bavlnce. Paní primářka MUDr. Fučíková má zlaté ruce. Pár dní po operaci už vidím perfektně a mohu se zase věnovat svým koníčkům.“
"Chtěla bych všem poděkovat, že mi umožnili zase vidět. I ve věku 95 let jsou možné zázraky."
"Jsem nadšená! Zákrok proběhl naprosto hladce a moje zotavení nad očekávání. Teď vidím na blízko, na dálku i na střední vzdálenost absolutně bez brýlí."