"Jsem moc spokojená. Milý a ochotný personál, perfektní organizace."
Velmi si vážíme všech, kteří již 30 let rozšiřují počet spokojených klientů naší Lexum rodiny. Rádi se s vámi podělíme o jejich osobní zkušenosti a hodnocení.
"Jsem moc spokojená. Milý a ochotný personál, perfektní organizace."
"Díky personálu a milému jednání všech včetně pana primáře nemáte čas se bát zákroku."
"Chtěla bych poděkovat celému kolektivu lékařů a sester oční kliniky Lexum. Jsou to lidé na pravém místě, jejich ochota a jednání se jen tak nevidí."
"S takovou ochotou a přístupem celého personálu jsem se už dlouho v žádném zdravotnickém zařízení nesetkala."
"Tým Lexum vytvořil při operaci velmi příjemnou atmosféru, že jsem se na sále cítila jako doma. S výsledkem operace šedého zákalu jsem spokojená a všem mnohokrát děkuji."
"Byla jsem po úraze s obličejem a jednali jste se mnou velmi slušně a mile a vše jste mi vysvětlili. Děkuji Vám všem za takovýto přístup."
"Po operaci šedého zákalu jsem se cítila jak znovuzrozená. Všem pracovníkům oční kliniky patří můj srdečný dík."
"Děkuji převážně paní docentce Hlinomazové za velice milé jednání, které zmírnilo moje obavy z operace."
"Děkuji za osobní přístup k mému očnímu problému, vše probíhalo v klidné atmosféře a jednání ošetřujícího personálu bylo přívětivé."
"Z původně nouzového řešení (neustálé odklady operace na bližší klinice) se vyklubalo to nejlepší, co můj zrak mohlo potkat. Díky Lexum."
"Touto cestou bych chtěl velmi poděkovat celému ostravskému týmu kliniky Lexum."
"Na klinice je vše perfektně zorganizováno, vše na sebe navazuje. Velmi příjemné prostředí a moc milé a vstřícné sestřičky, perfektní přístup paní primářky."
"Jsem více než spokojená, jsem nadšená. Setkala jsem se s dokonalou péčí, profesionálním přístupem, vlídností, trpělivostí, porozuměním."
Důchodkyně