Vánoční dárkový poukaz Lexum - Síť očních klinik Lexum
Vánoční dárkový poukaz Lexum
Vánoce jsou čas splněných přání. Již 30 let plníme přání klientům, kteří se rozhodli odložit dioptrické brýle a zapomenout na rituály spojené s používáním kontaktních čoček. Klientům, kteří hledají komplexní oftalmologickou péči u špičkových lékařů a očních specialistů. Klientům, kteří přichází za našimi certifikovanými odborníky do moderních očních optik Lexum. Potěšte své blízké a darujte jim jedinečný dárkový poukaz na služby sítě očních klinik a optik Lexum. Radost ze života s lepším zrakem je nepřenosná. Tu musíte zažít.

13. listopadu 2022

POUKAZ NA SLUŽBY OČNÍ KLINIKY                                

Dárkový poukaz lze využít na komplexní vstupní vyšetření očí nebo na plánovanou laserovou operaci. 

S dárkovým poukazem si můžete také dopřát „lepší vidění“ v rámci úhrady doplňkových programů léčby šedého zákalu.

Vánoční dárek od Lexum tak přinese radost všem, kteří si chtějí dopřát tu nejlepší péči o svůj zrak.

Poukaz na služby sítě očních klinik Lexum si můžete osobně zakoupit na recepcích v Praze, Brně, Ostravě, Českých Budějovicích, Mladé Boleslavi a v Táboře.  Objednat si jej můžete i e-mailem na adrese lexum@lexum.cz či telefonicky na čísle 800 22 66 55. Hodnotu poukazu si zvolíte sami dle vašeho uvážení.

Podmínky čerpání poukazu pro kliniky ZDE.

POUKAZ DO OČNÍCH OPTIK

Ti, kteří preferují nošení dioptrických brýlí, si zajisté naleznou své favority v široké nabídce nejmodernějších trendů. V kombinaci s precizně vyrobenými brýlovými skly na míru tak získáte spolehlivého a elegantního průvodce při denních aktivitách, za slunečních dnů nebo při sportu. 

Vánoční dárkový poukaz si můžete osobně zakoupit přímo v očních optikách v Praze, Brně  a v Mladé Boleslavi.

Podmínky čerpání poukaz pro optiky ZDE.