"Před týdnem jsem byla u vás operována na šedý zákal. Bylo to bez bolesti a na oko vidím skvěle! Vřelé díky!"
Velmi si vážíme všech, kteří již 30 let rozšiřují počet spokojených klientů naší Lexum rodiny. Rádi se s vámi podělíme o jejich osobní zkušenosti a hodnocení.
"Před týdnem jsem byla u vás operována na šedý zákal. Bylo to bez bolesti a na oko vidím skvěle! Vřelé díky!"
"Velice oceňuji vstřícný přístup lékařů a veškerého personálu."
"Nejlepší klinika! Moc děkuji za operace, oceňuji příjemný kolektiv, druhý den po operaci vše v pořádku."
"Absolvovala jsem zákrok na obě oči, vše dopadlo velice dobře. Všichni jsou ochotní a laskaví a usměvaví. Vřele doporučuji."
"S oční klinikou Lexum jsme moc spokojeni. Péče lékařů, sester i zdravotního personálu je velmi dobrá."
"Lexum chválím za příkladnou péči o pacienty. Byl jsem moc a moc spokojen, až nadšen."
"Tímto děkuji panu MUDr. Matuškovi i celému týmu oční kliniky Lexum v Českých Budějovicích. Díky nim opět vidím jasně a ostře. Rozhodně mohu doporučit."
"Nyní vidím i bez brýlí jako nikdy. Chci tímto poděkovat a vyjádřit veliké uznání MUDr. Matuškovi a jeho operačnímu týmu."
"Kliniku Lexum v Českých Budějovicích budu všem doporučovat. Děkuji celému týmu za profesionalitu a velmi příjemný přístup ke klientům."
"Jednoznačně a od srdce píši super, super! Děkuji všem zaměstnancům kliniky za dobře odvedenou práci."
"Chtěla bych moc poděkovat celému personálu za lidský a profesionální přístup."
"Děkuji za skvělou práci, za trpělivost, vstřícnost a ochotu."
"Skvělé jednání a přístup. Jednoznačně a bez výhrady vřelé díky!"
"Oceňuji zejména hezké prostředí a přátelský přístup všech, kteří se o mě starali."
"Vynikající zdravotní péče, všem moc děkuji!"
"Jsme velice spokojeni jak s přístupem k pacientovi, tak s projevem ochoty sester a zdravotnického kolektivu lékařů."
"Jsem nadšen jednak kvalitou výkonu, tak i profesionálním přístupem personálu na všech úrovních. Takto si představuji profesionální péči o pacienta."
"Nerada jezdím po doktorech, ale sem jezdím ráda. Je tu velmi milý personál. Pochválit musím hlavně MUDr. Šneberka."
"S předoperačním vyšetřením jsem byl velmi spokojen. Vaši zaměstnanci na mě byli hodní a příjemní."
"Odstranění dioptrií na dálku bylo skvělé rozhodnutí. Už mě nic neomezuje při sportu, ani v běžném životě."
"Perfektní lékařské služby, velmi dobrá organizace pro pacienty, celkové hodnocení dávám 1*."