"Mám z Vašeho personálu neskutečně dobrý pocit. Nestačí řádky na chválu."
Velmi si vážíme všech, kteří již 30 let rozšiřují počet spokojených klientů naší Lexum rodiny. Rádi se s vámi podělíme o jejich osobní zkušenosti a hodnocení.
"Mám z Vašeho personálu neskutečně dobrý pocit. Nestačí řádky na chválu."
"Jsem velice spokojena. Vlastně, přesněji řečeno, jsem nadšena."
"Chci poděkovat MUDr. Cholevovi a MUDr. Butelovi a týmu sester na oční klinice Lexum v Ostravě za přístup a péči při mých operacích."
"Po operaci očí a odstranění šedého zákalu hodnotím Vaší kliniku na 1*."
"Děkuji paní primářce MUDr. Kalandrové a celému týmu za velice profesionální přístup, vstřícnost a laskavost."
"Spokojenost s profesionálním přístupem ke klientům. Děkuji za dokonalou péči."
"Vnímal jsem a viděl jsem, jak bez rozdílu pečujete s empatií a přitom individuálně o všechny pacienty."
"Děkuji za milé jednání. Mohu vaši kliniku všem doporučit."
"Díky personálu a milému jednání všech včetně pana primáře nemáte čas se bát zákroku. Děkuji moc všem, doporučím všem mým známým."
"Velice příjemné jednání vašeho personálu, odborníci na jedničku!"
"Děkuji panu doktorovi a celému kolektivu za operaci šedého zákalu, jsem moc spokojen."
"Děkuji za krásný a velice vstřícný přístup při mé operaci obou očí."
"Chtěla bych poděkovat Dr. Duškové a sestřičkám za zázrak, že vidím, a všem za lidský přístup."
"Velice spokojen s přístupem lékařů. Lze jen doporučit. Děkuji!"
"Celému personálu veliké díky za Váš krásný přístup k pacientům."
"Chtěl bych Vám vyjádřit svoji hlubokou vděčnost za existenci Vaší kliniky v Českých Budějovicích. Zase vidím normálně, lépe."
"Chci poděkovat za provedenou operaci oka MUDr. Michalu Matuškovi a celému kolektivu."
"Jednání personálu bylo velmi příjemné a vlastní zákrok opravdu profesionální."
"Jak se Vám povedlo dát dohromady tolik hodných, ochotných, šikovných.…víc už je zbytečné psát. Celému kolektivu moc děkuji."
"Děkuji všem. Perfektní služby, příjemný personál, profesionální přístup. Doporučuji."
"Velmi děkujeme za profesionální přístup, velmi oceňujeme a považujeme si vaše lidské, citlivé vystupování."